Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Metamorfozy gwiazd

W ciągu ostatniej dekady gwiazdy przeszły spektakularne transformacje! Kto schudł, kto wyładniał, a kto zatrudnił stylistę?

Agnieszka Chylińska wyostrzyła wizerunek

10 lat temu ruszył program "Mam talent", którego jurorką została Agnieszka Chylińska. Mama 2-letniego wówczas Rysia zachwycała krągłościami i seksownym wcieleniem. Dziś Agnieszka (mama już 3 dzieci) niepokoi wychudzoną figurą i zadziwia eksperymentami z włosami.

Edyta Górniak odmłodniała

W 2008 roku diwa nosiła się dość nadobnie. Była wtedy żoną i młodą mamą. Lubiła się postarzać strojami i makijażem. Dzięki pobytowi w Los Angeles i licznym romansom gwiazda wyraźnie odmłodniała i dziś zachwyca młodzieżowym lookiem.

Anna Mucha rozkwitła

Może to macierzyństwo, a może spełnienie w miłości sprawiło, że aktorka w ciągu 10 lat wyszlachetniała i dziś wygląda jak prawdziwa seksbomba. Ania zrzuciła nadwagę, zapuściła włosy i tak narodziła się bogini.

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak

Oprócz wyglądu (zębów, ust, nosa i brwi) w ciągu minionej dekady dwukrotnie zmieniał się też stan cywilny gwiazdy. W 2008 roku Agnieszka miała na nazwisko Badziak, dziś po rozwodzie i ślubie numer dwa, z dumą przedstawia się Woźniak-Starak.

Teraz to Maja Sablewska jest gwiazdą

Gdy przed dziesięcioma laty poznaliśmy Maję Sablewską, do głowy nam nie przyszło, że ta skromna brunetka będzie kiedyś gwiazdą. Dzięki diametralnej zmianie wizerunku i przejściu na tajemniczą dietę, która zmieniła jej rysy twarzy, Maja prezentuje się dziś jak rasowa celebrytka.

Zobacz także:


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy