Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Wypiękniały

Mówi się, że to mężczyźni są jak wino. My udowadniamy, że ta maksyma dotyczy również kobiet. Przedstawiamy znane panie, które dziś wyglądają o niebo lepiej niż dekadę temu. Jaki jest ich sekret?

"Nie wierzcie mediom oraz panującym przekonaniom. Kobieta jest najseksowniejsza po czterdziestce! Mamy piękne ciała i wiemy, jak ich używać", mówi Jada Pinkett Smith (44) i ma rację! Właśnie teraz wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, a jej mąż Will Smith wyznał ostatnio w wywiadzie: "Każdego dnia moja żona jest coraz piękniejsza. Spośród blisko 4 bilionów kobiet na świecie to z nią chcę spędzić resztę swojego życia".

"Czterdziestka to dziś nowa trzydziestka. Mając 40 lat, jesteśmy piękne, seksowne i pożądane", ogłosiła w jednym z odcinków kultowego "Seksu w wielkim mieście" jego bohaterka, Samantha Jones. Dzisiejsze "czterdziestki" rzeczywiście zachwycają wyglądem i uwodzą seksapilem. Magazyn "People", który każdego roku wybiera Najpiękniejszą Kobietę Świata, docenia urodę dojrzałych pań. W tym roku ten zaszczytny tytuł przyznał 47-letniej Jennifer Aniston, a rok temu 50-letniej Sandrze Bullock. Najpiękniejszą została też 46-letnia Jennifer Lopez, a 48-letniej Julii Roberts ten tytuł przyznano aż dwukrotnie. Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że życie zaczyna się po czterdziestce?

Reklama

Kinga zmieniła się w damę

Przez ostatnie kilkanaście lat Kinga Preis (44) grywała głównie przaśne kury domowe i gospodynie. Dziś takie emploi już do niej nie pasuje, bo aktorka przeszła spektakularną metamorfozę. Zachwyca nie tylko szczupłą sylwetką, ale też bezbłędnymi stylizacjami, w których wygląda jak ikona stylu. Brawo!

Małgosia zadbała o młodszy wygląd

Małgorzata Rozenek (38) przebyła długą drogę, by przeistoczyć się w miss perfekcji. Zmieniła m.in. fryzurę, zatrudniła trenera personalnego, stylistę i makijażystę. Trud się opłacił, bo dziś celebrytka wygląda młodziej.

Agata odkryła swój seksapil

W każdym wieku można wyglądać atrakcyjnie", mawia Agata Młynarska (51), która dopiero po 40-tce uwierzyła, że jest sexy. Dziś powtarza: "Tłumaczę paniom, żeby nie bały się eksponować tego, co mają piękne: nóg, dekoltu, ramion. Niech dobrze czują się we własnej skórze. Moja afirmacja dojrzałej kobiecości je inspiruje".

Monika zainteresowała się modą

Chęć wyróżnienia się z tłumu to nie najgorsza z przypadłości człowieka", tłumaczy swoją fascynację modą Monika Olejnik (59). Kiedyś nie przywiązywała wagi do wyglądu, tymczasem jako dojrzała kobieta stała się trendsetterką.

Beata zmieniła fryzjera

Trudno odmówić Beacie Tadli (40) urody. Gdy jednak zaczynała karierę dziennikarską, nie bardzo wiedziała, jak podkreślić swoje atuty. Kluczem do sukcesu okazał się dobry fryzjer, który doradził jej, by zapuściła włosy. Dodatkowo Beata zamieniła grzeczne białe bluzki na sukienki i przeistoczyła się w seksbombę.

Małgosia postawiła na kobiecość

"To taniec sprawił, że wypiękniałam", zdradziła ostatnio Małgorzata Pieńkowska (50). Na początku kariery też lubiła pląsać, ale nie zachwycała wyglądem tak jak dzisiaj. Coś nam jednak mówi, że za przemianą aktorki stoi także stylista, który dał jej kilka cennych wskazówek...

SHOW 10/2016

Show

Reklama

Reklama

Reklama