Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Agnieszka Chylińska: Już pokonała kryzys

Znów jest szczęśliwa. Piosenkarka uratowała swoje małżeństwo, choć było głośno o rychłym rozwodzie.

Rok temu Agnieszka Chylińska zaszokowała fanów odważnym wyznaniem o życiowym kryzysie. "Jestem skulona i rozczarowana tym, że życie wygląda inaczej, niż myślałam", mówiła.

Jednym z rozczarowań okazało się macierzyństwo: "Mi macierzyństwo solidnie dokopało, a nawet wyjałowiło - wiem, że to mocne określenia". Po tych pełnych żalu wypowiedziach pojawiły się plotki, że piosenkarka rozstaje się z mężem Markiem (50), grafikiem i rysownikiem. "Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak, jak się układa. Mam nadzieję, że ułoży się dobrze", powiedziała Chylińska.

Reklama

Publiczne wyznanie, co leży jej na sercu, stało się dla artystki swoistą terapią. A mąż gwiazdy zdał sobie sprawę z tego, co czuje jego ukochana. Para postanowiła walczyć o swoje szczęście. Ostatnie miesiące okazały się dla nich przełomowe.

Wszystko jest już dobrze

Tuż po zaskakujących słowach gwiazdy para dała sobie trochę przestrzeni. Agnieszka zajęła się promocją płyty i ruszyła w trasę. To mąż zajął się domem i dziećmi. Piosenkarkę można było spotkać na meczach piłki nożnej, na które chodziła z kolegami z zespołu.

Takie odcięcie od spraw rodzinnych widocznie po mogło Agnieszce. Zarówno ona, jak i jej mąż mieli trochę czasu, aby przemyśleć, co się dzieje w ich związku.

"Marek zrozumiał, że musi więcej uwagi poświęcić żonie. Do tej pory ich życie toczyło się głównie wokół trójki dzieci i ich problemów", mówi osoba z otoczenia piosenkarki. "Wspólnie ciężko pracowali, żeby uratować małżeństwo i to się udało. Pojechali na wspólne wakacje, które bardzo dużo im dały. Widać, że Aga odetchnęła i znowu jest szczęśliwa", dodaje.

Zawsze jest sobą

Zauważyli to także fani piosenkarki, bo Chylińska publikuje w sieci mnóstwo radosnych zdjęć. Zmieniła też wizerunek. Teraz w jej garderobie królują kolory. Ostatnie zdjęcie z lotniska, na którym Agnieszka jest ubrana w niebieskie futerko i ma czerwone paznokcie, wzbudziło wiele emocji. Najwyraźniej gwiazda pożegnała męskie stylizacje i znowu chce się poczuć kobieco.

Możemy być spokojni, że wszystko jest dobrze, bo Agnieszka nigdy nie umiała udawać. "Jest bardzo szczera, nigdy nie gra. Ale jednej rzeczy widzowie, a nawet jej fani nie wiedzą - to jest nieprawdopodobnie wrażliwa dziewczyna. Często się wzrusza, przeżywa pewne sytuacje, które się dzieją na scenie. Ludzie widzą w niej twardą sztukę, a tak naprawdę jest to jedna z najwrażliwszych osób, jakie w życiu spotkałem", tak o Agnieszce mówi SHOW Agustin Egurrola, kolega z programu "Mam talent".

Na szczęście teraz gwiazda również poza planem jest w świetnej formie. Odzyskała radość z opieki nad trójką pociech: Rysiem (11), Esterą (7) i Krysią (4).

Aleksandra Zawadzka

SHOW 20/2017

Show

Reklama

Reklama

Reklama