Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Ciepłe golfy

Są praktyczne, ale nie zawsze wyglądasz w nich dobrze? Zobacz, jak dobrać fason golfu do typu swojej sylwetki i kształtu twarzy.

Modny półgolf

Najlepiej wyglądają w nim osoby o owalnej twarzy i łabędziej szyi. Ale to nie oznacza, że jeśli nie spełniasz tych warunków, powinnaś definitywnie odłożyć go na półkę. Jeżeli nie chcesz rezygnować z supermodnego golfu, noś do niego krótką fryzurę lub gładko i wysoko związane włosy. Te sprawdzone triki optycznie wydłużą szyję i wysmuklą twarz.

Klasyczny wywijany

Jest najbardziej neutralny. Im bardziej go wywijasz i pokazujesz szyję, tym wydaje się ona dłuższa, co odciąża sylwetkę. Jednak wersja "wysoka", odwinięta (jak u Victorii Beckham) nie tylko skraca szyję, ale też mocno podkreśla kształt twarzy. Dlatego tego fasonu powinny unikać osoby o tzw. drugim podbródku. Podobnie jak półgolfy, tę wersję także dobrze jest nosić ze spiętymi włosami.

Reklama

Luźno opadający

Ten fason mogą nosić osoby o krótkiej szyi oraz szerokich ramionach. Jeśli sweter jest luźny i ma np. kimonowy rękaw, będzie też idealny dla pań o dużym biuście. Jak optycznie wydłużyć szyję? Np. długimi, wyrazistymi koralami i naszyjnikami. Na cieńszy golf warto założyć rozpięty żakiet o dekolcie w kształcie litery V. Najlepiej, by golf opadał z przodu na kształt wody - miękki, "spływający" z masywnej szyi, wysmukli ją.

SHOW 21/2016

Show
Dowiedz się więcej na temat: trendy jesień/zima 2016/2017

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy