Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Efektowna prostota

Fryzurę, która robi wrażenie, możesz stworzyć w kilka minut. Liczy się pomysł! My czerpiemy je od gwiazd.

Fala na bok

Krótkie włosy wyglądają spektakularnie, kiedy są mocno odbite u nasady. Wystarczy podczas suszenia kierować wszystkie na jedną stronę, a kiedy są już suche, przerzucić na drugą. Pasta do włosów pomoże ujarzmić włosy na czubku głowy.

Luźny kok francuski

Zwijanie tzw. banana bywa czasem bolesne. Zamiast więc tworzyć twista tuż przy skórze głowy, zacznij go robić od wysokości karku! Zrób przedziałek na środku, zaczesz włosy gładko na boki i złap z tyłu dłonią. Drugą zacznij skręcać włosy tak, aby poniżej uszu pozostały luźne. Podepnij twista z tyłu głowy i mocno utrwal fryzurę lakierem.

Reklama

Wytworny kucyk

Gładko zaczesany i podwinięty sprawdzi się nawet na czerwonym dywanie. Zacznij od wyznaczenia przedziałka i pozostawienia szerokiego pasma nad czołem. Pozostałe włosy zaczesz gładko do tyłu i zepnij spinką w kolorze włosów. Końce nawiń na lokówkę. Wolne pasmo lekko podtapiruj.

Czar asymetrii

Prosty koczek nabiera niezwykłej elegancji, jeśli występuje w parze z nieco chaotycznym lokiem zakręconym z boku głowy. Ważne, aby sam przedziałek też nie był precyzyjny: zrób go palcami. Pozostaw wolne pasmo i stwórz kok na karku. Potem sięgnij po lokówkę.

SHOW 10/2017

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy