Reklama

Reklama

"W imię miłości"

Od czasu "Ani z Zielonego Wzgórza" nie opowiedziano tak wzruszającej historii!

Zaskakujące zwroty akcji,  skrywane emocje i tajemnice, skomplikowane relacje rodzinne to w skrócie najnowsza książka Katarzyny Michalak! 

Edward, właściciel pięknego starego domu na Jabłoniowym Wzgórzu, nie przeczuwa rewolucji, która nagle nastąpi w jego życiu. Rewolucja ma na imię Ania, ma dziesięć lat i właśnie straciła wszystko... Tajemnica z przeszłości zmusi mężczyznę do postawienia pytań o to, co naprawdę jest ważne i czy w jego życiu jest miejsce na rodzinę.

Trzymająca w napięciu historia o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi, potrzebie bycia kochanym, tęsknocie za prawdziwą rodziną i o tym, że cuda się zdarzają. Ogromna ilość wzruszeń gwarantowana!

Reklama

Katarzyna Michalak już w wieku 6 lat napisała pierwszą książkę: była to opowieść o zwierzętach. Od tamtej  pory pisanie i zwierzęta to jej największe pasje. Jest niezwykle wszechstronną autorką - pisze nie tylko wzruszające powieści obyczajowe, lecz również doskonale odnajduje się w literaturze erotycznej oraz fantastyce. W planach ma nawet powieść historyczną! Każda jej nowa książka to wysokie notowania na listach bestsellerów, kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych egzemplarzy i coraz liczniejsza grupa wiernych czytelników. Wartka akcja, błyskotliwe dialogi i wyraziści bohaterowie, oraz ogromny ładunek emocjonalny, który nie pozwoli na obojętność, to znaki charakterystyczne jej twórczości.

Ulubione cykle czytelniczek to "trylogia słoneczna", do której należą "Poczekajka", "Zachcianek" i" Zmyślona" oraz seria "owocowa": "Rok w Poziomce", "Lato w Jagódce", "Wiśniowy dworek " oraz "Powrót do Poziomki." Dużym uznaniem cieszy się także seria "z kokardką" oraz poruszająca trudne problemy społeczne seria "z czarnym kotem".

Na co dzień Katarzyna Michalak jest mamą dwóch chłopców i mieszka w wymarzonym domku pod lasem, zwanym Poziomką. Tam, w otoczeniu wiekowych sosen, pisze o domu, który jest w nas, o miłości, która gdzieś czeka na każdego, o tym że marzenia się spełniają i o zwierzętach, towarzyszących jej przez całe życie.

Katarzyna Michalak "W imię miłości" - Wydawnictwo Literackie

Premiera: 14 sierpnia. Styl.pl jest patronem książki.


Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: ksiązki | Okładka książki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje