Reklama

Reklama

Ewa Wachowicz zaskoczy widzów

Ewa Wachowicz wakacje spędziła w Chorwacji. Właśnie tam szukała inspiracji do nowego cyklu programu "Ewa Gotuje". Na co mogą liczyć widzowie Polsatu i użytkownicy Styl.pl?

Po pierwsze będzie pysznie, po drugie regionalnie. Tym razem Ewa Wachowicz postanowiła zaprosić widzów do swojego domu pod Babią Górą. 

Właśnie tam restauratorka spędzała trudny czas pandemii. Jednak nie marnowała cennych godzin. Fani Wachowicz niemal każdego dnia mogli oglądać relacje w mediach społecznościowych okraszone górskimi widokami. 

Zawoja. Ta sceneria przypadła do gustu gospodyni programu, dlatego pierwsze odcinki nowej serii zostały nagrane właśnie w tej miejscowości. Czy Ewa Wachowicz stworzy w Małopolsce mekkę dla koneserów smaku? 

Reklama

Nowa odsłona programu. Będzie zdrowo!

Nie tylko podróże inspirują Ewę Wachowicz. Autorka wielu książek kulinarnych podkreśla, że fantastyczne przepisy otrzymuje także od swoich fanów.

- Ostatnio od pani Irenki z Zagórza dostałam fantastyczny przepis na zapiekane pierogi w piekarniku z farszem kurkowo-mięsnym, który pojawi się niebawem w nowych odcinkach. A podróż do Supraśla zaowocowała pomysłem na kiszenie kaszy gryczanej. Zdradzę, że w sezonie jesiennym w każdym odcinku pojawi się kiszonka. Będzie zdrowo! - wyznaje Wachowicz w Polsat News.

W jednym z odcinków Ewa Wachowicz zdradzi przepis na ocet jabłkowy. Nie od dziś wiadomo, że ta mikstura wspomaga odchudzanie. Poza tym poprawia kondycję włosów. Ocet jabłkowy wspomaga także leczenie zatok. Wystarczy zrobić inhalację na jego bazie. I właśnie o ten prozdrowotny klimat będą wzbogacone najnowsze odcinki kulinarnego programu.

Za namową córki

Przez ostatnie lata program "Ewa gotuje" bił rekordy popularności. Do tej pory udało się nakręcić 400 odcinków. Ten jubileuszowy będzie emitowany 10 października, na tydzień przed urodzinami pani Ewy. Z tej okazji kulinarna trendsetterka postanowiła sprawdzić swoje umiejętności cukiernicze. Przydało się wsparcie córki, która przekonywała mamę do zrobienia wielopiętrowego tortu. Próba zakończyła się pomyślnie. Jak będzie na planie? Dowiemy się niebawem.

*** Koniecznie obejrzyj wideo z planu programu "Ewa Gotuje" ***


Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkęStyl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa gotuje | Ewa Wachowicz | premiera | Styl.pl | Polsat | Polsat News | Lidia Ostólska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy