Reklama

Królewski ślub Meghan i Harry'ego

Trwa najważniejsze wydarzenie towarzyskie w Wielkiej Brytanii, ślub księcia Harry'ego i aktorki Meghan Markle. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Elton John z mężem, Serena Williams, państwo Beckham, James Blunt, a także George i Amal Clooney. Trwa ceremonia zaślubin. Mamy pierwsze zdjęcia sukni Meghan Markle.

Pierwsze zdjęcia Meghan

Trwa ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Panna młoda zdecydowała się na prostą suknię z dekoltem w łódkę, imponujących rozmiarów welonem i tiarę. Ma spięte włosy i drobny bukiet. 

Zaskakujący wygląd Harry'ego

O 12.37 do kaplicy św. Jerzego wszedł książę Harry ze swoim drużbą, księciem Williamem. Harry dostał oficjalne pozwolenie od swej babci, królowej Elżbiety, by pojawić się na swoim ślubie w brodzie i wojskowym mundurze. Zgodnie z etykietą powinien zgolić zarost. 

Gwiazdy na ślubie

Od godziny 11.00 zaproszeni goście gromadzą się w kaplicy św. Jerzego w posiadłości Windsor. Wśród gości znalazło się wielu celebrytów, między innymi George Clooney z żoną, David i Victoria Beckham, James Blunt, Oprah Winfrey, Serena Williams. Para młoda zdecydowała się jednak nie zapraszać na swój ślub polityków. 

Reklama

Zobacz galerię gości na królewskim Zobacz zachwycające kreacje gości na królewskim ślubie

Obrączki księcia Harry'ego i Meghan

Pałac Kensington poinformował, że obrączka Meghan Markle jest zrobiona ze złota pochodzącego z Walii, które zostało podarowane parze młodej przez królową Elżbietę. Harry zdecydował się na platynowy pierścień z matowym wykończeniem.

Wyjątkowa przysięga

Ślubu zakochanej parze udzieli arcybiskup David Conner. Meghan, tak jak wcześniej zrobiły to Kate Middleton i matka Harry’ego, księżna Diana, nie będzie ślubowała księciu posłuszeństwa. Przyrzeknie natomiast mężowi "miłość, pocieszenie, szacunek i wsparcie, w chorobie i zdrowiu". 

Prezenty dla nowożeńców

Para młoda poinformowała swoich gości, że nie oczekuje od nic prezentów. Książę Kate i Meghan Markle wytypowali kilka organizacji charytatywnych, na które można składać datki. 

Niezwykle zwyczajne zaręczyny

Książę Harry oświadczył się Meghan Markle pod koniec listopada 2017 roku. Jak później para wyznała w telewizyjnym wywiadzie, mężczyzna zrobił to... bardzo zwyczajnie, co urzekło jego ukochaną. Spędzali wieczór w zaciszu domowym, piekli kurczaka. Nale Harry uklęknął na jedno kolao i wyciągnął pierścionek. Ucieszona Meghan nie dała dokończyć ukochanemu pytania i wykrzyknęła, że chce zostać jego żoną. 

Pierścionek zaręczynowy został wykonany z diamentu pochodzącego z Botswany i dwóch mniejszych z kolekcji księżnej Diany. 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama