Reklama

Reklama

Tworzy korony z henny dla pacjentów z nowotworem. Niesamowity efekt!

Osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi bardzo często muszą pogodzić się z utratą włosów. Artysta zajmujący się tatuażami z henny sprawia, że dzięki jego pracom, na nowo mogą odnaleźć swoje piękno.

Niektórzy pacjenci noszą turbany, chusty, inni wybierają peruki. Artysta Ash wymyślił alternatywę dla sztucznych włosów i nakryć głowy. Dekoruje głowy pacjentów, którzy na wskutek leczenia stracili włosy, fantazyjnymi wzorami z henny.

Bohaterka filmu, Abi, ma 27 lat. Rok temu zdiagnozowano u niej ciężką odmianę nowotworu. Wyznaje, że utrata włosów była dla niej bardzo trudna. Straciła również, brwi, rzęsy, jej wygląd kompletnie się zmienił. To przyciąga spojrzenia obcych ludzi na ulicy, oglądają się za nią.

Abi opisuje najtrudniejszy moment w trakcie choroby: - To było wtedy, gdy chemioterapia zawiodła po raz drugi. Musiałam zmierzyć się z tym, ze naprawdę mogę wkrótce umrzeć. Byłam zrozpaczona. Teraz myśląc o tym, przez co przeszłam, dochodzę do wniosku, że to dało mi ogromną siłę. Kiedy musisz zmierzyć się z własną śmiercią, to sprawia, że nie boisz się żyć.

Reklama

Ash odmienia wygląd pacjentów onkologicznych. Sprawa, że stają się bardziej pewni siebie, znów się sobie podobają.

Abi, gdy zobaczyła się po metamorfozie, powiedziała: - Teraz nie mam nic wspólnego z typowym obrazem osoby chorej na raka. To wspaniała alternatywa! Korona z henny pasuje mi bardziej niż włosy, chcę ją zatrzymać na zawsze!

Zobaczcie, jak powstała korony z henny dla Abi.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy