Reklama

Reklama

4 propozycje stroju na co dzień dla kobiet z dużym biustem

Choć bywa naszym atutem, wolimy, by nie dodawał nam puszystości. Odpowiednie fasony, a także dekolty działają na naszą korzyść.

1. Kopertowe założenie

   Oryginalny sweterek z założeniem kopertowym,  z przodem składającym się z dwóch warstw, to świetna propozycja dla szczupłych kobiet, które dobrze się czują  w ubraniach podkreślających imponujący biust. Założenie tworzące  głęboki dekolt  w serek ma nietypowy, asymetryczny dół, optycznie wyszczuplający sylwetkę.

2. Głębokie wycięcie w szpic

    Właścicielki dużego biustu  w żadnym wypadku nie powinny nosić bluzek kończących się tuż pod szyją. W ich przypadku dużo lepiej prezentują się stroje z dekoltem  i to dość sporym. Jak na tej tunice, gdzie wycięcie z suwakiem odsłania szyję, a także skrawek piersi. Dzięki temu górna część tułowia i biust nie wyglądają tak masywnie.

Reklama

3. Sweter z wiązaniem

  Panie, które mają duży biust, ale raczej nie chcą go eksponować, będą dobrze wyglądać w lekkim sweterku o odpowiednim  fasonie. Taki krój jak ten na zdjęciu, choć delikatnie podkreśla linię piersi, nie opina ich dzięki otwartemu przodowi swetra. Dodatkowo, lekkie przewiązanie w pasie subtelnie znaczy talię i odwraca uwagę od obfitych kształtów

4. Lejący dekolt

       Co powiesz na elegancką, choć dość swobodną bluzkę z efektownym, lejącym się dekoltem? Taka góra plus nietypowe założenie kopertowe sprawiają, że rozmiar  biustu przestaje rzucać się w oczy.  Jeśli więc nie chcesz podkreślać wielkości piersi, postaw na dodatkowe ozdoby.  Powinny być subtelne, niedodające objętości tej części ciała.


Na Żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy