Reklama

Reklama

Fryzury, które ujmą ci lat

Krótkie fryzury odmładzają, łatwo je ułożyć, nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Wypróbuj jedną z naszych propozycji.

Zadziorny niby-irokez

Ta modna fryzurka będzie dobra dla pań, które mają gęste, grube włosy, jak i cienkie, rzadkie. Bardzo dobrze wygląda, gdy pasma są naturalnie siwe. Fryzjer skrócił kosmyki nad uszami, pozostawiając nieco dłuższe z tyłu. Grzywka jest bardzo długa, zaczesana na czoło sięgałaby oczu. Po umyciu włosy lekko podsusz, daj piankę mocno utrwalającą. Układaj pasma na grubej szczotce do góry i na bok, utrwal lakierem.

Wywinięte końcówki

Dziewczęce, ale zarazem eleganckie uczesanie. Cięcie to klasyczny bob, ale pocieniowany mocno po bokach. Fryzurę można układać na dwa sposoby - podwijać końce pod spód, albo wywinąć je na zewnątrz. Użyj do tego cienkiej okrągłej szczotki lub urządzenia łączącego ze sobą funkcję szczotki i lokówki. Wcześniej spryskaj włosy preparatem chroniącym pasma przed wysoką temperaturą. Całość utrwal lakierem.

Reklama

Stylowe pazurki

Fryzura odpowiednia jest dla pań o cienkich, prostych włosach, regularnych rysach twarzy i kształtnej głowie. Podstawą jest dobre strzyżenie: włosy są bardzo krótkie, ciut postrzępione  i mocno wycieniowane na całej głowie. Króciutka grzywka zaczesana na bok ma podkreślone (woskiem lub żelem) pazurki. Jeśli chcesz, by włosy nie przylegały płasko do skóry, unoś je  na okrągłej cienkiej szczotce odbijając od skóry.

Słodkie loki

Oto fryzura, która cienkim, półdługim włosom doda objętości. Włosy są równo obcięte do wysokości brody,  z przedziałkiem  z boku. Po umyciu nawiń je na cienkie wałki i wysusz. Po zdjęciu wałków nie rozczesuj pasm. Możesz też suche pasma układać lokówką. 

Elegancka klasyka

Fantastyczne uczesanie dla delikatnych, cienkich pasm, jak i gęstych, puszystych włosów. Klasyczny bob sięga do brody, grzywka jest gęsta, cięta od czubka głowy i zaczesana na bok. Do ułożenia fryzury wystarczy chłody strumień suszarki i palce - przeczesuj nimi pasma. Na koniec możesz końcówki wyprostować prostownicą i utrwalić lakierem.

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy