Reklama

Gigi Hadid olśniła suknią na czerwonym dywanie. Co za kształty!

Gigi Hadid pojawiła się na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes i zachwyciła zebranych tym, jak wyglądała. Modelka wybrała wyjątkową kreację, która doskonale podkreśliła jej oszałamiającą figurę. Gwiazda wiedziałam, jak prostym sposobem skupić na sobie uwagę fanów.

Zachwycająca suknia Gigi Hadid. Modelka wyglądała obłędnie

Gigi Hadid wyglądała rewelacyjnie w niedzielę, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie podczas premiery "Firebrand" na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes. 

 28-letnia modelka zaprezentowała swoją oszałamiającą figurę w jasnobrązowej sukni bez ramiączek, która opadała za nią kaskadą, gdy szła. Strój przylegał do niesamowitych krągłości Gigi, a materiał marszczył się tak, by podkreślać je jeszcze bardziej.

Był to oryginalny strój couture typu fishtail od Jeana Paula Gaultiera, inspirowany stylem vintage.

Gwiazda do prostej, ale robiącej wrażenie sukni, dobrała bogato zdobiony naszyjnik, pasujące bransoletki i nieco skromniejsze kolczyki. 

Gigi Hadid skopiowała sukienkę swojej... siostry?

Podobny projekt sukienki, do tej, w której Gigi Hadid zaprezentowała się podczas tegorocznego Festiwalu w Cannes, nosiła w 2018 roku Bella Hadid, siostra Gigi. 

Bella założyła wówczas oryginalną, jaskraworóżową suknię z kolekcji haute couture z kolekcji jesień-zimę 2006 projektantki, która charakteryzowała się wówczas używaniem obcisłej formy sylwetki. Suknia także była wówczas bez ramiączek i gorsetem ze ściągaczem w talii.

Reklama

Reinterpretacja projektu Y2K przez Gigi była mniej bogatym podejściem w beżowej palecie kolorów i z pomniejszonym trenem. 

Gigi dodatkowo zdecydowała się na rozpuszczone, falujące włosy, podczas gdy jej siostra w 2018 roku postanowiła na minimalistyczne, związane włosy. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gigi Hadid | Bella Hadid
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama