Reklama

Idealna sukienka do pracy. Brigitte Macron już ją nosi!

Co włożyć do pracy? Idealne na złotą polską jesień są sukienki. Jednokolorowe mogły ci się znudzić przez lata. Jest alternatywa? Spójrz na Brigitte Macron. Sukienka, którą włożyła, podbija sieć. Jesteście ciekawi?

Ta sukienka to hit jesieni 2021

Brigitte Macron odważyła się zmienić coś w swojej klasycznej garderobie. Żona prezydenta Francji znana jest z klasyki. Od lat jest wierna podstawowym kolorom, którymi bawi się przez cztery pory roku. Granat, czerń, szarość, nude, czerwień, biel - w tych kolorach najczęściej występuje podczas oficjalnych spotkań. Ostatnio coś się zmieniło. Pierwsza dama wybrała sukienkę o klasycznej formie, dopasowaną w biodrach z wąskimi, długimi rękawami.

Jednak uwagę przykuła nie długość odsłaniająca kolana, lecz wyrazista aplikacja na tkaninie. Do tej pory pierwsza dama stawiała na dodatki. Jeżeli chciała zaintrygować, to decydowała się na biżuterię. Większe pierścionki często pojawiały się na palcach Brigitte Macron

Reklama

Tym razem stało się inaczej. Gładkie tkaniny są ponadczasowe. Wystarczy zmienić dodatki i już zyskujemy nowy look. Czy z tą sukienką będzie podobnie? Czy pierwsza dama jeszcze do niej wróci? To zostanie zauważone! Jednak w monochromatycznej szafie można sobie od czasu do czasu pozwolić na odstępstwo. 

Taka sukienka to idealna propozycja dla dojrzałych kobiet. Na co dzień będziemy efektownie wyglądać w niej w biurze oraz po pracy. Jeżeli myślimy o kreacji na Wszystkich Świętych to też doskonały wybór. Uwagę zwróciły także buty pierwszej damy. Tu też zaskoczenie. Dwa kolory i paski... Powiało francuskim szykiem. Jak oceniacie całość?

Zobacz także:

Stylizacje Macron, które odejmują lat. Powinnaś mieć to w szafie!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Brigitte Macron | modna sukienka | Francja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy