Reklama

Reklama

Maja Hyży pokochała styl boho. Jej mieszkanie zachwyca!

Styl boho, który kilka lat temu zaliczył swój spektakularny powrót do świata mody, wkroczył także do wnętrz. Styliści i projektanci pokochali ten bliski naturze nurt, który pozwala odpocząć i złapać oddech w otoczeniu drewna, roślin i ciepłych barw ziemi. Boho pokochały także gwiazdy!

Jedną z nich jest Maja Hyży, która często dzieli się na Instagramie zdjęciami swojego mieszkania. Wokalistka, znana z występów w programach "X Factor" i "Twoja twarz brzmi znajomo" znana jest z oryginalnego stylu. Była żona Grzegorza Hyżego i mama trójki dzieci lubi mocne kolory, oryginalne dodatki, kolorowe turbany, kapelusze i opaski. Nic dziwnego, że wnętrze, w którym mieszka także robi wrażenie!

Tak mieszka Maja Hyży! Gwiazda stawia na drewno, rośliny i oryginalne dodatki!

Maja Hyży regularnie dzieli się z fanami migawkami ze swojego życia. Coraz częściej pokazuje również swoje oryginalne, urządzone z polotem mieszkanie. Na zamieszczonych na Instagramie fotkach widać, że wokalistka zdecydowała się na naturalne materiały takie jak drewno oraz przytulne i ogrzewające wnętrza kolory ziemi. 

Reklama

Ogromne wrażenie robi także pokój małej Antoniny, w którym króluje rattan i popularne boho dodatki takie jak obrazki ze zwierzętami, gwiazdki czy wełniane poduszki. 

Maja Hyży stawia także na kojącą zieleń i otacza się roślinami, które wprowadzają do wnętrz wakacyjny klimat, filtrują powietrze i pomagają się zrelaksować. Gwiazda pochwaliła się również swoją nowoczesną łazienką - tutaj króluje szarość, uznawana przez projektantów za kolor będący idealną bazą i sprawdzający się w każdym pomieszczeniu. 

Mieszkanie gwiazdy to dowód na to, że nowoczesne wnętrze może być jednocześnie przytulne, ciepłe i bliskie naturze. By stworzyć taki klimat, wystarczy popuścić wodze fantazji, nie bać się eklektyzmu i oryginalnych połączeń. Styl boho to kolorowe narzuty, drewniane dodatki, rattanowe kosze i meble, przedmioty vintage, makramy i makatki, rękodzieło i sentymentalne pamiątki. Co myślicie o takich wnętrzach?

***
Zobacz również:


Maja Hyży opublikowała wstrząsający wpis. To czuła po stracie dziecka 

Reklama

Reklama

Reklama