Reklama

Reklama

Meduza to mocny trend tej zimy. Niesamowite, na czym polega!

Zima to dla fashionistek i fanek mody najbardziej wymagająca pora roku. Mróż, wiatr i niskie temperatury sprawiają, że ciężko jest ubrać się modnie i stylowo, a jednocześnie ciepło i wygodnie. Z pomocą przychodzi jednak mocny trend o nazwie Meduza. Na czym polega?

Meduza to sztu­ka sty­li­za­cji grubego, pu­cho­we­go płasz­cza, kurtki lub oversize'owego swe­tra z do­pa­so­wa­ny­mi do­łem. W efekcie powstaje lo­ok po­dob­ny do cia­ła me­du­zy. Gór­na część garderoby ma grzać, a do­pa­so­wa­ny dół za­pew­nia modny kon­tra­st i dodaje stylizacji polotu. 

Meduza to najmocniejszy trend tej zimy. Jak noszą go gwiazdy?

Sty­li­za­cja du­żej kurt­ki lub obszernego płaszcza z wąskimi spodnia­mi to przykład tren­du "eks­tre­mal­nej syl­wet­ki", któ­ry modny jest już od poprzedniego sezonu. Hitem są także buty na grubej, masywnej podeszwie, shoppery czy wielkie, oversizowe bluzy. Stylizacja "na meduzę" wymaga jednak ostrożności - ważne, by zachować równowagę i nie "utonąć" w kurtce lub płaszczu. 

Reklama

Jeśli już decydujemy się na dużą, puchową kurtkę lub płaszcz, a do tego np. wielki, gruby płaszcz, to pamiętajmy, by dół był stonowany. Najlepiej sprawdzą się obcisłe leginsy, dżinsy rurki lub wąskie, skórzane spodnie. Pasować do nich będą adidasy, trampki lub buty na koturnie - im mniej toporne i ekstrawaganckie tym lepiej, co pozwoli zachować charakterystyczny dla tego trendu kontrast. 

Zainspirujcie się gwiazdami, które już od dawna noszą się "na meduzę":

***
Zobacz również:

Sienna Miller jest fanką zimowych kurtek. Jak je nosi?

To obuwie odmładza. Trend dla pań po 50-tce! 

Uważaj na te swetry. Nie każdemu pasują!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy