Reklama

Reklama

Najmodniejsze fryzury na jesień 2021: Loki à la lata 90. powróciły!

W latach 90. loki były jedną z najmodniejszych fryzur. Wiele kobiet zazdrościło Julii Roberts, Nicole Kidman czy też Sarah Jessice Parker puszystej fryzury. Loki są niezwykle dziewczęce, rzucają się w oczy, więc trudno przejść obok ich właścicielki obojętnie. Może właśnie to sprawiło, że sprężynki à la lata 90. Powróciły do łask.

Styliści fryzur nie mają wątpliwości: to lockdown sprawił,  że  loki znów stały się modne. Kobiety zamknięte w domach dużo rzadziej sięgały po prostownicę. To sprawiło, że zauważyły potencjał drzemiący w naturalnie kręconych włosach. Gwiazdy również coraz śmielej decydują się pokazywać naturalne fryzury.

Gwiazdy powracają do loków

Zendaya - młoda aktorka i piosenkarka jest przykładem gwiazdy, która coraz częściej pokazuje swoje naturalne, kręcone kosmyki. Zendaya ma zaledwie 24 lata, jednak już kreuje trendy. Wiele osób uważa ją za jedną z  najciekawszych aktorek młodego pokolenia. Zendaya zdobyła uznanie dzięki roli w serialu "Euforia". Jest utalentowana i piękna, a w dodatku nie boi się eksperymentować, również z fryzurą.

Reklama

Loki lata 90. Jak wyglądają?

Loki w latach 90. cechowała przede wszystkim naturalność. Modne były głównie podniesione u nasady frywolne pasma, które lekko opadały na czoło oraz ramiona. Ta fryzura miała dodawać kobiecie lekkości i sprawiać, że wygląda jak "dziewczyna z sąsiedztwa".

Loki lata 90. Jak wykonać?

Oczywiście można spróbować wykonać loki à la  lata 90. w domu. Jest to jednak czasochłonny zabieg, którego efekt będzie widoczny bardzo krótko. Fryzjerzy zaznaczają, że obecnie coraz więcej osób pyta o trwałą ondulację. Chociaż panuje przekonanie, że to zabieg, który negatywnie wpływa na kondycję włosów, niekoniecznie jest to prawda.  

Jak się okazuje, nowoczesne metody trwałej ondulacji są bezpieczne i nie trzeba obawiać się negatywnych skutków. Dla osób, które pragną dłużej cieszyć się kręconą fryzurą to najlepsze rozwiązanie. 

Co ciekawe trwała ondulacja była modna właśnie w latach 90. Wówczas decydowali się na nią zarówno panowie, jak i panie.

***

Przeczytaj również:

Gwiazdy zachwycają w modnym welurze

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor publikują śmiałe zdjęcia. "Harce nie miały miejsca"!

Magdalena Ogórek się rozwodzi! Nowe informacje zdenerwowały prezenterkę TVP

Zobacz również: 

 

 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy