Reklama

Naomi Campbell zachwyciła w Paryżu

W ostatnim dwudziestoleciu ubiegłego wieku należała do grona najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych modelek świata. Choć tzw. "era supermodelek" dawno już się skończyła, nazwisko Naomi Campbell wciąż pozostaje synonimem szyku i sukcesu w branży. Jak dziś wygląda 52- letnia modelka?

Naomi Campbell pojawiła się na pokazie Diora podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Przez lata swojej kariery, Naomi była silnie związana z tym domem mody - wielokrotnie występowała w jego pokazach i kampaniach.   Jak widać te związki nie wygasły - Naomi Campbell była od stóp do głów ubrana w ciuchy od Diora. Najważniejszym elementem kreacji był efektowny obszerny szary płaszcz o prostym kroju, który swobodnie narzuciła na garnitur z szerokimi spodniami. Look uzupełniał czarny golf, a element szaleństwa wniosła kamizelka ze zwierzęcym printem.

Reklama

Do takiej stylizacji modelka dobrała czarne botki z kwadratowymi noskami i okulary przeciwsłoneczne. Całość zwieńczyła awangardowa fryzura.

Podczas gdy na wybiegu prezentowana była moda męska, Naomi Campbell pokazała, że grając elementami męskiego stylu można uzyskać efekt elegancki, kobiecy i intrygujący

Czytaj też: Ikona lat 80. dokonała dramatycznego wyznania

Sukienki maskujące brzuch. Oto fasony, po które warto sięgnąć

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Naomi Campbell | Dior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy