Reklama

Niepokojące wieści o księżnej Kate. Eksperci zwrócili uwagę na strój

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej żyją obecnie publikacją książki autorstwa księcia Harry'ego, w której wyjawia on chyba już wszystkie sekrety monarchii i nie oszczędza tam nikogo, nawet księżnej Kate i księcia Williama. Po premierze książki księżna Kate pojawiła się publicznie i jej strój wskazywał na to, jak bardzo nie chciała zwracać na siebie uwagi.

Księżna Kate przeżywa trudne chwile po publikacji książki księcia Harry'ego?

Księżna Kate i jej mąż, książę William, to osoby, które najbardziej powinny przejmować się publikacją książki księcia Harry'ego. To właśnie w autobiografii "Spare" wyjawia on wszelkie, nawet najmroczniejsze sekrety swojej rodziny. 

 Sytuacje, jakie wyjawił Harry, z pewnością nie są komfortowe dla Kate i Williama, jednak musieli zmierzyć się oni z opinią publiczną i pokazali się razem pierwszy raz od momentu premiery książki. 

Zobacz też: Królowa Elżbieta nie żyje. Książę William i księżna Kate z nowymi tytułami

Reklama

Para pojawiła się publicznie podczas wizytacji różnych organizacji zdrowotnych w Merseyside. Księżna Kate starała się uśmiechać i być pogodna, ale nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecnie to trudny czas zarówno dla niej, jak i dla jej męża.

Nie tylko swoim zachowaniem księżna starała się nie zwracać na siebie przesadnej uwagi. Wybrała na okazję wizyty niezwykle stonowany strój. 

Księżna Kate w stonowanej stylizacji. Wybrała ją nie bez powodu?

Na tę okazję Kate założyła płaszcz w szkocką kratę i granatową sukienkę. Płaszcz nosiła już wcześniej - w grudniu ubiegłego roku, a wcześniej w listopadzie 2021 roku.

Jest on w zielono-niebieskiej kolorystyce ze złotymi guzikami biegnącymi wzdłuż środka oraz na mankietach rękawów. Księżna dobrała do płaszcza granatową, prążkowaną sukienkę midi londyńskiej projektantki Cefinn, którą uzupełniła paskiem.

Miranda Holder, stylistka celebrytów i gwiazd wyjaśnia w rozmowie z Express.co.uk, co mogło być powodem takich modowych wyborów Kate: 

"Granatowy, niebieski są jednymi z jej ulubionych kolorów, ponieważ uważa się, że pomagają w komunikacji, uspokajają i budzą zaufanie. Ciemne odcienie granatu i butelkowej zieleni wydawały się odpowiednie dla tego sezonu, a także wystarczająco ponure, aby odzwierciedlić burzliwy czas, jaki przeżywała rodzina po reakcji prasy na wydanie książki Harry'ego" - tłumaczy specjalistka.

Zobacz także: A jednak to prawda o księżnej Kate! Nie dowierzali, nowe zdjęcia dowodem

Stylistka twierdzi, że każdy inny, jaśniejszy kolor byłby po prostu nie na miejscu. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama