Reklama

Nieskazitelna cera i niewidoczny makijaż. Jenna Ortega zachwyca w naturalnej odsłonie

Jenna Ortega należy obecnie do najbardziej rozchwytywanych gwiazd filmowych młodego pokolenia. Wielki sukces i rozpoznawalność zapewniła jej rola Wednesday Addams w hitowym serialu Netflixa, a każde wystąpienie publiczne czy nowe zdjęcie w mediach społecznościowych są szeroko komentowane przez fanów.

Jenna Oretga urodziła się 27 września 2002 roku w Kalifornii. Już jaka mała dziewczyna interesowała się aktorstwem, a w wieku 8 lat wzięła udział w pierwszym przesłuchaniu. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka seriali oraz filmów. Znana jest m.in. z Krzyku oraz Iron Man 3, a największą rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w produkcji Netflixa pt. "Wednesday".

Hitem stało się nagranie tańca na szkolnym balu do utworu zespołu The Cramps "Goo Goo Muck". Scena szybko stała się viralem na TikToku, a wielu użytkowników nagrywało swoje wersje tańca i publikowało w sieci. Do fanek tańca Wednesday należały m.in. Lady Gada czy Doda, która podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w telewizji Polsat zaprezentowała sławny taniec Wednesday.

Reklama

Dziś dzięki serialowi Otrega jest  jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia, a jej profil na Instagarmie śledzi już ponad 40 milionów osób. Co ciekawe, Jenna nie publikuj tam codziennie nowych zdjęć czy relacji z prywatnego życia. 

Raczej możemy zobaczyć ujęcia z najważniejszych wydarzeń, w których wzięła udział,  jak choćby gala MET czy najważniejszych sesji zdjęciowych oraz premier filmowych czy ujęć z planu. 

Jenna Ortega w naturalnej odsłonie

Oczywiście każde nowe zdjęcie jest szeroko komentowane przez fanów. Jenna ostatnio opublikowała nową fotografię, na której widzimy ją w naturalnej odsłonie, właściwie bez makijażu oraz w rozpuszczonych, wyprostowanych włosach.

Aktorka postawiła na najmodniejszy tego lata No-makeup makeup,  czyli wykonanie makijażu w taki sposób, aby był on jak najmniej widoczny.

Przeczytaj też: Niewidoczny makeup prawdziwym hitem. Hailey Bieber jest mistrzynią makijażu clean girl

Fani jak zawsze w komentarzach komplementują młodą aktorkę. A wam jak się podoba Jenna Ortega w naturalnej odsłonie?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jenna Ortega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy