Reklama

Nowa fryzura księżnej Kate pasuje kobietom w każdym wieku. Noszą ją też polskie gwiazdy

Zalotne i nowoczesne cięcie, które pokocha zarówno generacja Z, jak i boomersi. Księżna Kate zaprezentowała swoją nową fryzurę we wtorek podczas wizyty w więzieniu HMP High Down. Nowe uczesanie księżnej Walii to fryzura, którą od lat wybierają też polskie gwiazdy.

Nowa fryzura księżnej Kate

Kate Middleton odwiedziła we wtorek więzienie HMP High Down i jak zawsze wzbudziła zainteresowanie mediów. Tym razem styliści szczególną uwagę zwrócili nie na strój księżnej Kate, ale na jej uczesanie. "Grzywka - motylek" to nowoczesne i zalotne rozwiązanie, które odejmuje lat. Księżna postawiła tym razem na duże fale, co spotkało się (jak zwykle) z uznaniem ekspertów. Jak podkreślają styliści, taka grzywka świetnie sprawdza się zarówno u młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet.

Reklama

Zobacz również: Jennifer Lopez świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcia z Benem

Gwiazdy, które noszą “butterfly haircut"

“Motylek" dobrze wygląda na paniach w każdym wieku, co potwierdza fakt, że “butterfly haircut" jest jednym z popularniejszych trendów fryzjerskich na TikToku w 2023 roku. Na cięcie w stylu motylka decydują także gwiazdy starszych pokoleń jak Jennifer Lopez czy Penelope Cruz.

“Grzywka - motylek" to rozwiązanie, które chętnie wybierają też polskie gwiazdy. Jest to jedna z ulubionych fryzur Grażyny Torbickiej - prezenterka jest z nią kojarzona od lat. Agnieszka Woźniak-Starak także często układa włosy w ten sposób. 

Cięcie typu motylek ma uniwersalny charakter nie tylko dlatego, że wiek nie ma w przypadku tej fryzur żadnego znaczenia, ale także dlatego, że pasuje ona do każdego typu twarzy. Dzięki niemu okrągłe buzie wydają się bardziej owalne, a trójkątne i kwadratowe, ostre rysy, stają się łagodniejsze i mniej widoczne.

Zobacz również: Torbicka z mężem Adamem już tracili nadzieję, a tu takie wielkie wieści. Podwójne szczęście w domu

Eleganckie rozwiązanie dla zapuszczających włosy

“Motylek" świetnie sprawdza się u osób, które planują likwidację grzywki. Dzięki takiemu uczesaniu odrastające włosy prezentują się elegancko, a twarz wygląda młodziej. Osoby, które nie miały wcześniej grzywki, powinny mocno skrócić część włosów znajdującą się najbliżej twarzy i mocno je wycieniować. Różnica długości poszczególnych warstw włosów powinna być dobrze widoczna. “Grzywka-motylek" może występować w wersji podkręconej, jak w przypadku księżnej Kate lub prostej, którą preferuje między innymi Jennifer Lopez.

Zobacz również: Agnieszka Woźniak-Starak poszła na całość. Sukienka robi furorę

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy