Reklama

Odwrócony bob hitem tego sezonu

Odwrócony bob to fryzura, która zdaje się godzić przeciwieństwa: długie z krótkim, eleganckie z zadziornym. Okazuje się, że można mieć ciastko i zjeść ciastko – wszystko za sprawą odpowiedniego cięcia. Czym się wyróżnia?

Panie uwielbiają fryzurę typu bob. Jest wygodna, elegancka i kobieca, nie wymaga też codziennego układania, bo dobre ścięcie gwarantuje, że włosy wyglądają dobrze.

Czym jest odwrócony bob i jak bardzo różni się od klasycznego?

Różnicę widać przede wszystkim w długości włosów - te, przy odwróconym bobie, są o wiele dłuższe niż w przypadku klasycznego cięcia. Długością też różni się przód i tył fryzury: włosy z przodu mogą sięgać nawet za ramiona, tył jest zdecydowanie krótszy.  Pozwala to na spinanie ich do góry, podpinanie boków, czy oryginalne zaczesywanie.

Reklama

Odwrócony bob daje właścicielce szereg różnych możliwości pokazania się z innej strony. Wszystko zależy od jej inwencji i stylizacji.

Jeśli chodzi o kolory - tej jesieni królują ciemna czekolada i szampański blond. Pięknie współgrają z odwróconym bobem!

Kobiety, które nie boją się eksperymentów, farbują włosy na kolorowo. Zimny blond może z powodzeniem przejść we flamingowy róż. Taka stylizacja będzie znakomitym pomysłem na karnawał.

Czytaj również: 

Jarosław Gowin w szpitalu

Julia Oleś nie czekała na podział majątku po śmierci Kamila Durczoka! 

Szczere wyznanie Joanny Koroniewskiej-Dowbor

 
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: odwrócony bob
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy