Reklama

Pasemka. Dzięki nim będziesz wyglądać młodziej

Latem zawsze są modne! Wyglądają naturalnie i potrafią zmienić cię nie do poznania. Przekonaj się co zyskasz, jeśli zdecydujesz się na pasemka.

Na zdjęciach z dzieciństwa (zwłaszcza tych wakacyjnych) większość z nas ma dużo jaśniejsze włosy. W naturalny sposób piaskowe czy miodowe pasma, przypominające te, które powstają pod wpływem słońca, kojarzą się więc z młodością.

Jedna uwaga: pasemka nie mogą być zbyt wyraźne, rzucające się w oczy. Najlepiej połączyć dwa odcienie: o ton i dwa jaśniejsze od naturalnego koloru włosów. Ważne, aby pokryć włosy na całej długości – od nasady po końce.

Magiczne pasemka

Pasemka są nie tylko dla blondynek. Jednak w przypadku brunetek nie mogą one zaczynać się od nasady. Zachowanie ciemnych włosów pod spodem i rozjaśnienie pasm od połowy długości i po zewnętrznej stronie daje wspaniały efekt gęstości fryzury.

Reklama

Przy takim typie koloryzacji unikaj zbyt grzecznych, gładkich uczesań. Im bardziej naturalna forma, tym lepiej prezentują się pasemka.

Wysmuklisz okrągłą twarz

Twoja twarz może zyskać ładne proporcje nie tylko dzięki makijażowi. Optycznie wyszczuplisz ją dzięki małemu trikowi koloryzacyjnemu.

Polega on na zachowaniu ciemniejszego odcienia włosów na czubku głowy i stopniowemu rozjaśnianiu pasm ku dołowi. Dzięki temu to właśnie końcówki przyciągną wzrok, a twarz będzie wydawała się dłuższa.

Twoja cera nabierze blasku

Okalające twarz jaśniejsze pasma pięknie odbijają światło. Zyskuje na tym także wygląd skóry. Intrygujące połączenie ciepłego i chłodnego odcienia blondu dodaje urodzie młodzieńczego uroku. Faktura włosów – lekkie fale – dodatkowo potęguje efekt dziewczęcości i naturalności.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy