Reklama

Reklama

Pastelowe lato

Specjaliści Miss Sporty przekonują: tego lata warto postawić na letnią słodycz.

Czas zrezygnować z ciężkich podkładów. Wystarczy wilgotną gąbką do makijażu nałożyć podkład Miss Sporty, aby osiągnąć piękny efekt przejrzystego połysku.

Podkład Light Energy, cena: 11,99 zł

Spójrz w oczy...

Tego lata oczy podkreślamy cieniami w odcieniu subtelnego błękitu i szarości. Wszystko czego potrzeba to paleta cieni nr 401 z serii Smoky Eyes. Cztery odcienie błękitu i szarości oraz schemat ułatwiający ich nakładanie pomogą bez trudu osiągnąć doskonały i modny wygląd.

Można też wybrać prostotę i lekkość, wówczas wystarczy nałożyć na powieki czysty błękit nieba. Do tego najlepiej użyć miękkiego pędzelka, aby pokryć powieki cieniem Studio Colour Mono o numerze 104. Można również nałożyć punktowo miękki kolor kredką do oczu Eye Pencil w ocieniu 017, która pomoże uzyskać delikatne pasma błękitu. Taki makijaż idealnie nada intensywności oczom podczas długich wieczornych imprez.

Reklama

Rzęsy powinny być zmysłowo pogrubione i cudownie podkreślone. Celem tego lata jest słodki wygląd, który zapewni najnowszy tusz do rzęs Lash Millionaire w kolorze czarnym (001).

Cienie poczwórne Smoky Eyes, cena: 8,99 zł
Cienie Studio Colour Mono, cena: 4,99 zł
Kredka do oczu Eye Pencil, cena: 6,99 zł
Maskara Lash Millionaire, cena: 13,99 zł

Kuszące usta

Najpierw trzeba obrysować usta, aby określić ich kształt i dodać mocy kolorom. Konturówka Lip Liner w kolorze 010 doskonale współpracuje ze wszystkimi odcieniami różu. Wyjatkowe odcienie szminek w tej stylistyce to przede wszystkim szminki Perfect Colour w odcieniach 010 i 121. Można je nakładać pędzelkiem do ust, aby dokładnie podkreślić kształt. Odrobina nowego błyszczyku Ultra Shine w kolorach 002 lub 004, spowoduje, że wydadzą się one powiększone i jeszcze bardziej sexy.

Konturówka Lip Liner, cena: 7,99 zł
Szminka Perfect Colour, cena: 7,99 zł
Błyszczyk Ultra Shine, cena: 9,99 zł

Paznokcie koralowe i fuksjowe

Wytrzymały lakier do paznokci Lasting Colour w odcieniu 385 ma barwę soczystego koralu. Do wyboru również kolory 151 lub 400, które zalśnią kolorem fuksji i wzbogacą każdy styl. W dzień Miss Sporty poleca utrzymanie słodkiego stylu dzięki klasycznemu francuskiemu manicure o nazwie "Et Voila!".

Lakier Lasting Colour, cena: 4,99 zł
Lakiery "Et Voila!", cena: 4,99 zł

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy