Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna ma nową fryzurę. Piaskowy blond to hit 2021

Paulina Sykut-Jeżyna kilka tygodni temu postanowiła dokonać metamorfozy. Nowy kolor włosów miał być tym zauważalnym krokiem zmian. I faktycznie tak się stało. Dziennikarka Polsatu od lat była kojarzona z włosami w odcieniach brązów i rudości. Tymczasem przyszedł czas na blond. Jak wygląda teraz?

Paulina Sykut-Jeżyna: Blondyneczka. Tak siebie nazwała!

Paulina Sykut-Jeżyna korzysta z wolnego. Wkrótce na antenie Polsatu rusza nowa jesienna ramówka, wówczas czas zapracowanej dziennikarki znacznie się skurczy. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" postanowiła wykorzystać chwile i poddała się metamorfozie

Modny blond 2021. Czas na jesienną metamorfozę

To nie pierwsza zmiana koloru. Każdy stylista to potwierdzi, że wymarzony blond uzyskuje się etapami. Dlatego upragnionymi pasmami słonecznych odcieni możemy cieszyć się dopiero po kilku wizytach. Należy pamiętać, że kolor się spłukuje i tu w zależności od doświadczenia fryzjera, rodzajów włosów, ich struktury oraz stosowanych kosmetyków może nas spotkać miła niespodzianka lub rozczarowanie. 

Reklama

Jeżeli o tym drugim mowa to najtrudniejsze w przypadku blondów jest uzyskanie naturalnego koloru w chłodnych odcieniach. Jeżeli klientka jest blondynką od urodzenia, to ten zabieg nasączony jest mniejszym ryzykiem. Jeżeli mamy do czynienia z rasową brunetką lub szatynką to kolor blondu zbliżony do jajecznicy często można spotkać na polskich ulicach. 

Jak Paulina Sykut-Jeżyna ma nowy kolor włosów. Słomkowy blond wciąż jest na topie

W przypadku celebrytki widać, że dekoloryzacja przebiegła sprawnie, a kolejne wizyty na fotelu stylisty przyniosły oczekiwane rezultaty. Trudno ocenić finalny efekt, bo prezenterka, nagrywając wideo na Instagrama, posłużyła się filtrem. 

Patrząc na wcześniejsze zdjęcia widać, że styliści chcieli uzyskać piaskowo-beżowy odcień posługując się paletą refleksów. Pięknej ramy owalowi twarzy dodaje ciemniejsze odejście przy odrostach. Teraz najważniejsze jest odżywianie włosów. Szczególnie końcówki powinny być systematycznie pielęgnowane i o to powinni zadbać w najbliższym czasie styliści celebrytki, aby przed kamerami prezenterka wyglądała olśniewająco. 

Jednak zachwytów wśród fanów nie brakuje. Jednogłośnie przyznają, że Paulina Sykut-Jeżyna w blondzie prezentuje się rewelacyjnie. Sama o sobie napisała "Blondyneczka". 

A co wy sądzicie o tej odważnej metamorfozie? Dla przypomnienia zdjęcie z początków kariery pani Pauliny w telewizji Polsat

Paulina Sykut-Jeżyna była wówczas brunetką... Szczerze? Trudno ją rozpoznać. Trzeba przyznać, że lata pracy przed kamerą przyczyniły się do zmiany wizerunku. I takie metamorfozy należy doceniać!

***

Zobacz także:

Paulina Sykut-Jeżyna zadała szyku. Spójrzcie na sukienkę. Piękna!

Paulina Sykut-Jeżyna. Kobieco i seksownie. Ta stylizacja wbija w fotel

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | metamorfoza | Polsat | dziennikarze
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy