Reklama

Reklama

Philips: Prezenty na Dzień Matki

Marka Philips przedstawia propozycje prezentów na Dzień Matki.


SPA w domu

VisaPure Advanced to urządzenie 3w1 do domowej pielęgnacji twarzy, które umożliwia głębokie, ale jednocześnie delikatne oczyszczanie oraz jest wyposażone w zintegrowaną końcówkę masującą i końcówkę do odświeżania okolic oczu. Do zabiegów z VisaPure Advanced można także używać ulubionych kremów i olejków do twarzy, aby całość była jeszcze bardziej przyjemna i skuteczna.

Suszarka i prostownica Philips MoistureProtect

W prostownicy czujnik urządzenia diagnozuje poziom naturalnego nawilżenia włosów 30 razy na sekundę i automatycznie reguluje temperaturę płytek prostujących, aby dostosować ją do potrzeb włosów i chronić je przed przegrzaniem. Podobnie działa suszarka MoistureProtect, która za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy i automatycznie dostosowuje temperaturę, a następnie zatrzymuje nagrzewanie, kiedy włosy są suche. 

Reklama

Szczoteczka soniczna

Główka szczoteczki z innowacyjną technologią soniczną Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. Szczoteczka dociera nawet w trudnodostępne miejsca, przez co jest do 7 razy skuteczniejsza w usuwaniu płytki bakteryjnej od szczoteczki manualnej!  Biały lub różowy model DiamondClean łączy w sobie wysoką jakość technologii sonicznej i kobiecy, elegancki wygląd.

Zdrowie w płynie

Blender kielichowy z technologią ProBlend, czyli kilkuramiennymi ostrzami zapewnia skuteczne miksowanie i dokładniejsze rozdrobnienie. Dzięki temu blender doskonale nadaje się do wszelkich owoców, warzyw, nasion, orzechów, mleka, jogurtów a nawet lodu. Dodatkowo do przygotowania koktajlu znakomicie sprawdzi się dostępny w modelu HR2195 specjalny przycisk do koktajli. Jedno naciśnięcie i zdrowy koktajl gotowy. 

Dopracowany wygląd

Ręczny steamer do ubrań Steam&Go pozwala na błyskawiczne wyprasowanie ubrań, także tych delikatnych lub z marszczeniami i aplikacjami, bez konieczności rozkładania deski. To świetne rozwiązanie w podróży lub by zlikwidować niechciane zagniecenia tuż przed wyjściem. Równie dobrze steamer sprawdzi się przy odświeżaniu płaszczy i swetrów oraz trudnych do uprasowania tkanin.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy