Reklama

Reklama

Piaskowy blond to fryzjerski hit 2022!

Blond to najczęściej wybierany i jednocześnie najbardziej problematyczny kolor włosów. To również kolor, który nigdy nie wychodzi z mody i króluje w trendach w każdym sezonie. Nie inaczej będzie także w 2022 roku!

Fanki blondów mogą spać spokojnie! Ten kolor włosów nigdy nie wychodzi z mody i będzie hitem także w 2022 roku. Szczególnym powodzeniem będzie cieszył się odcień o nazwie piaskowy blond. 

Odcień ten ma przywodzić na myśl piaski Sahary i stąd wzięła się jego nazwa. Piaskowy blond to coś pomiędzy platynowym a średnim blondem i bardziej uniwersalna wersja mysiego blondu. Odcień ten pasuje większości kobiet, jest bardzo elegancki, chociaż potrafi być też wymagający! Piaskowy blond już cieszy się ogromną popularnością na Instagramie i sięga po niego coraz więcej kobiet! 

Jak odświeżyć odcień blondu i zniwelować żółty kolor?

Piaskowy blond to odcień bardzo wymagający, łatwo traci pierwotny blask i żółknie. Żeby nie wpadał on w brzydkie tony, należy stosować kosmetyki z fioletowym pigmentem. Wypłukują one żółć i odświeżają kolor, ale niestety mogą przesuszać włosy. 

Jeśli decydujemy się na fioletowy szampon do włosów, po jego użyciu należy nałożyć na włosy mocną maskę nawilżającą. Żółty kolor świetnie niweluje także fioletowa płukanka i fioletowe maski do włosów, które trzymamy na głowie przez kilka minut, a później dokładnie spłukujemy. Latem warto chronić blondy przed słońcem i stosować ochronne spray'e nawilżające oraz nakrycia głowy. 

Reklama

***
Zobacz również:

Zaskakujące metody kręcenia włosów. Czy działają?

Tak wygląda koloryzacja za 1000 zł. Klientka załamana! 

Jak zrobić loki bez użycia ciepła? Sprawdzona metoda! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: piaskowy blond | Blondy | odcienie blondu | modny blond 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy