Reklama

Pokazała się bez makijażu. Jej kariera zadziwia

Mikayla Nogueira z USA miała 10 lat kiedy zainteresowała się makijażem. Szybko okazało się, że ma do tego spory talent i wkrótce sama zaczęła tworzyć tutoriale i umieszczać je na Youtube i Instagramie, pracowała też jako wizażystka.

Kiedy miała 18 lat jej kariera utknęła jednak w martwym punkcie. Dziewczyna postanowiła zlikwidować konta i pójść na studia.  

Wydawało się, że to zamknięty rozdział, ale wtedy przyszła pandemia i przyniosła nieoczekiwane zmiany.

Mikayla powróciła do mediów społecznościowych. Najpierw pomagała swojej mamie, która jest pracownikiem socjalnym, kręcić filmy edukacyjne na TikToka. Poźniej postanowiła spróbować samodzielnie. Wróciła do tematu makijażu i to okazało się być prawdziwą bombą!

Mikayla zdecydowała się na dość popularną formułę "przed" i "po". Wiele dziewczyn kręcących tutoriale według tego schematu już w wersji "przed" ma nałożony delikatny makijaż i nigdy nie pokazuje się w wersji zupełnie naturalnej. Mikayla pokazała twarz bez żadnych poprawek, z widocznym trądzikiem i rezultay, jakie udało jej się uzyskać umiejętnie nałożonym makijażem. Efekt był piorunujący i jej nagrania rozeszły się po sieci wiralowo. Jej drugi film w błyskawicznym czasie uzyskał 15 milionów wyświetleń (zanim został ustawiony jako prywatny).

Reklama

Obecnie ma 2,7 mln. obserwujących na TikToku i utrzymuje się wyłącznie ze swojej działalności w mediach społecznościowych. Jest bardzo zadowolona ze swojej pracy i wpływu jaki ma na swoich odbiorców. Ponieważ nie kryje tego, jak wygląda bez makijażu, wielu widzów może się z nią utożsamiać i lepiej radzić sobie z problemami z samoakceptacją, jakie często dotykają nastolatków. Sama Mikayla twierdzi, że choć społeczność związana z tematami urodowymi jest często postrzegana jako toksyczna i pełna hejtu, to jej doświadczenia są bardzo pozytywne.

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy