Reklama

Reklama

Renia Jaz. Ulubiona blogerka modowa kobiet po 50-tce

"Życie zaczyna się po 50-tce", "50-tka to nowa czterdziestka". Łatwo powiedzieć, ale nie każdy potrafi cieszyć się życiem w dojrzałym wieku. Wiele kobiet nabiera przekonania, że pewne sprawy już nie są dla nich. I do tych spraw często zaliczają modę, która przecież może być źródłem wielu radosnych chwil, zabawy, kreatywności i doskonałego samopoczucia. Renia Jaz ma dla nich propozycję. To sposób zabawy modą, który jest jak potężny zastrzyk energii.


Naprawdę nazywa się Renia Jażdżyk, ale wśród użytkowniczek Instagrama bardziej znana jest jako Vens Wife Style lub Renia Jaz. Zgromadziła już 126 tys. obserwujących, a fanek przybywa z dnia na dzień, bo Renia Jaz to wyjątkowe zjawisko.

Sama jest po pięćdziesiątce i nie udaje, że jest inaczej.  Przeciwnie - w każdej kolejnej stylizacji udowadnia, że moda może być żywiołem dojrzałych kobiet, światem fantastycznej przygody i kreatywnych poszukiwań.

 Jej stylizacje są odważne, pomysłowe, niemal zawsze trafione w dziesiątkę. Nic dziwnego, że Renia Jaz stała się inspiracją dla tysięcy kobiet w różnych krajach, które czekały na taką właśnie blogerkę modową. Osobę, która będzie w ich wieku, ale będzie potrafiła zaproponować ciekawy styl.

Reklama

Renia Jaz również zaczynała od poszukiwania inspiracji w sieci. Jednak okazało się to nie łatwe. Modę prezentowały głównie młode dziewczyny, skupiając się na trendach, które nie zawsze odpowiadały potrzebom Reni Jaz. Choć czuła, że sama mogłaby zaproponować coś ciekawszego, długo wahała się zanim stanęła przed obiektywem. Powód? Oczywiście obawy związane z wiekiem. Ale tym razem kluczowe okazało się wsparcie córki i Renia Jaz wkrótce wystartowała z blogiem.

I to był strzał w dziesiątkę. Kobiety dosłownie czekały na kogoś takiego jak ona. Na kobietę dojrzałą, ale mającą własny wyrazisty styl i będącą inspiracją dla innych. Renia Jaz została doceniona przez użytkowniczki Instagrama, ale również przez prestiżowe czasopisma modowe w wielu krajach.

Wiosna na ulicach Paryża. Najlepsze casualowe trendy!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: renia jaz | moda 50 plus

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy