Reklama

Rudy kolor włosów znów wraca do łask. Tak noszą go gwiazdy!

Ognisty lub lekko spłowiały. Miedziany lub złotorudy. Niezależnie od tego, na jaki odcień rudości się zdecydujesz, jedno jest pewne - będziesz mieć na głowie najmodniejszy kolor sezonu!

Fryzjerzy i styliści fryzur przekonują, że rudy kolor to najmocniejszy fryzjerski trend tego roku. Kluczowy jest jednak dobór właściwego odcienia, bo kobieta, która świetnie wygląda w ognistej czerwieni, niekoniecznie zachwyci w odcieniu spłowiałych, rudych liści. Zobaczcie jak noszą rudy gwiazdy i wybierzcie swój ulubiony odcień:

Nicole Kidman

Nicole Kidman to jedna z najsłynniejszych rudych piękności na świecie. Choć w ostatnich latach coraz częściej eksperymentuje z blondem, to wciąż najbardziej kochamy ją w tej wersji. 

Julia Roberts

Julia Roberts chętnie eksperymentuje z odcieniem włosów. Raz jest blondynką, by chwilę później wrócić do ognistej czerwieni. My kochamy Julię z szalonych lat 90. 

Reklama

Anya Taylor Joy

Choć Anya Taylor Joy jest dziś platynową blondynką, to fani pokochali ją za rolę w serialu "Gambit Królowej", w którym wcieliła się w rudowłosą piękność, Beth Harmon. Uwielbiamy ją w tej wersji! 

Julianne Moore

Julianne Moore znana z takich filmów jak "Godziny", "Igrzyska śmierci" czy "Hannibal" wierna jest jednemu odcieniowi rudości i zawsze wygląda w nim genialnie! Trudno wyobrazić sobie gwiazdę w innym kolorze włosów - to wręcz jej znak rozpoznawczy! 

Susan Sarandon

Susan Sarandon to kolejna gwiazda, która całe życie wierna jest jednemu odcieniowi włosów. Odkąd w 1987 roku zachwyciła w filmie "Czarownice z Eastwick", jej ruda burza loków wciąż jest marzeniem wielu kobiet. My też jesteśmy zachwycone!

***
Zobacz również:

Odmładzające fryzury dla 50-latek!

Domowa dekoloryzacja. Jak zmyć farbę z włosów?

Tych fryzur unikaj. Dodają lat!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: koloryzacja | Nicole Kidman | Julia Roberts | Anya Taylor-Joy
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy