Reklama

Reklama

Urban Decay w wegańskiej odsłonie

Moda na eko kosmetyki nie słabnie. Aby produkt otrzymał status i certyfikat wege, w swoim składzie nie może zawierać komponentów pochodzenia zwierzęcego. Kupując takie kosmetyki, można realnie przyczynić się do ograniczenia testów na zwierzętach. W ofercie Urban Decay znajduje się wiele produktów ze znakiem Vegan.


Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych kategoriach produktów - na przykład wśród cieni do powiek - znajdziecie zarówno odcienie wegańskie, jak i inne. Urban Decay nieustannie dąży do tego, aby tworzyć całe linie produktów, które od samego początku nie będą zawierały żadnych składników odzwierzęcych, a także nad odpowiednią ich identyfikacją. Bardzo często możliwe jest zastosowanie składników pochodzenia roślinnego lub syntetycznych alternatyw dla składników pochodzenia zwierzęcego.

Produkty tego typu to na przykład: korektory kryjące Naked Skin, które dzięki swojej wyjątkowej formule gwarantują równomierne pokrycie z półmatowym rozświetleniem. Do kosmetyków z etykietą Vegan zaliczają się również podkłady w płynie Naked Skin - idealnie maskują niedoskonałości, szybko się wchłaniają i są właściwie niewyczuwalne na skórze. Eyelinery Heavy Metal oraz błyszczyki Naked także pozbawione są produktów pochodzenia zwięrzęcego, co dowodzi, że intensywne i trwałe pigmenty można pozyskiwać w sposób świadomy i przyjazny dla środowiska.

Reklama


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama