Reklama

Zaskakujące słowa księżnej Kate. Zdradziła, za czym szaleje jej synek

Wokół brytyjskiej rodziny królewskiej ostatnio sporo się dzieje, przede wszystkim za sprawą niedawnej premiery biografii Harry'ego. Księżna Kate i książę William starają się jednak żyć spokojnie i wykonują codzienne obowiązki. Kobieta zorganizowała przyjęcie dla angielskiej drużyny rugby na wózkach i z tej okazji opowiedziała trochę o pasjach swoich dzieci.

Księżna Kate i książę William doczekali się trójki wspaniałych dzieci - 9-letniego George'a, 7-letnią Charlotte oraz 5-letniego Louisa. Pociechy pary szybko rosną i co jakiś czas odkrywają w sobie nowe pasje. Ostatnio ich mama uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie ich zainteresowań.

Książę Louis uwielbia rugby

Okazuje się, że dzieci Kate i Williama są fanami sportu. Louis szczególną miłością obdarzył rugby, a wraz ze swoim rodzeństwem toczy często ogólną sportową rywalizację. Księżna wyznała, że czasami przed zabraniem swoich pociech do szkoły skaczą wspólnie na trampolinie. 

Reklama

Czytaj także: Księżna Kate i książę William chwalą się dziećmi. To pstryczek dla Meghan?

Przyjęcie dla drużyny rugby

Księżna Kate jest patronką Rugby Football League. W czwartek zorganizowała w pałacu Hampton Court przyjęcie dla angielskiej drużyny rugby na wózkach. Okazja była wyjątkowa - zespół zdobył bowiem mistrzostwo świata podczas listopadowego turnieju.

Zwycięstwo Anglii było pierwszym w historii od czasu inauguracyjnych zawodów rozegranych w 2008 roku. W finale zespół pokonał drużynę Francji 28-24. Księżna Kate przyznała, że oczywiście wraz z mężem i dziećmi oglądali mecz i kibicowali swoim zawodnikom.

Księżna Kate patronką ligi

Angielska drużyna rugby na wózkach zaprosiła rodzinę królewską do wspólnego treningu. "Chciałabym przyjść i się pobawić. Nie ma teraz wymówki. Będziemy musieli odbyć rodzinną sesję szkoleniową" - śmiała się księżna Kate, która obowiązki patronki Rugby Football League przejęła po Harrym.

Zobacz również: Niepokojące wieści o księżnej Kate. Eksperci zwrócili uwagę na strój

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama