Reklama

Reklama

Pij ją codziennie, a zgubisz niechciane kilogramy

Odchudzające właściwości zielonej herbaty

Zielona herbata to jeden z popularniejszych sposobów walki ze zbędnymi kilogramami. Pita systematycznie pozwala nie tylko schudnąć, lecz również utrzymać pożądaną wagę. Przekonaj się o jej właściwościach.

Istnieje masa tabletek, preparatów i herbatek odchudzających, które przekonują nas, że są idealnym sposobem na utratę wagi. Nie ma sensu truć się wskazówkami prosto z reklam, kiedy dobry sposób mamy na wyciągnięcie ręki.

Sekret zielonej herbaty zaczyna się już w procesie jej przetwarzania. W przeciwieństwie do pozostałych herbat, w których liście poddawane są fermentowaniu i utlenianiu, w tym przypadku liście zielonej herbaty suszy się pod wpływem działania pary. Dzięki temu zachowana zostaje znaczna część polifenoli, które działają neutralizująco na wolne rodniki. Zdaniem naukowców codzienne picie tego zielonego napoju sprzyja poprawie działania metabolizmu.

Reklama

To z kolei w dużym stopniu pomaga nam zrzucić zbędne kilogramy oraz, co najważniejsze, utrzymać stałą wagę. Ponadto duża ilość polifenoli w herbacie, usprawnia termogenezę, co znaczy, że nasze ciało chętniej spala kalorie. Warto więc sięgnąć chociaż raz dziennie po szklankę zielonej herbaty. Pamiętaj, że w upalne dni nie musisz pić jej gorącej. Dobrze sprawdzą się samemu zrobione mrożone herbaty.

Więcej w serwisie:

Gładkie stopy bez tarki. Prosty krem za mniej niż złotówkę!

Skórka od banana wybieli zęby lepiej niż najdroższa pasta

Jak dbać o storczyki, aby kwitły przez wiele lat?


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy