Reklama

Reklama

Trzy lecznicze ziołowe nasiadówki

Zastosuj naturalne domowe metody leczenia.

Z kory dębu

Na hemoroidy. Przygotuj odwar. Czubatą łyżkę kory dębu zalej szklanką wody i gotuj na małym ogniu przez 5 minut. Odstaw na 10 minut pod przykryciem. Następnie przecedź i wlej do dużej miski albo do wanny z niewielką ilością ciepłej wody. Usiądź w wodzie na ok. 15 minut. Nasiadówkę rób 2-3 razy dziennie, koniecznie po każdym wypróżnieniu.

 

Ze skrzypu polnego

Przy zapaleniu pęcherza. Wymieszaj: 5 łyżek liścia szałwii, 2,5 łyżki ziela krwawnika, 2,5 łyżki kwiatu nagietka. Mieszankę zalej 3 litrami wrzącej wody. Nakryj i odstaw na 15 minut. Następnie napar przecedź do dużej miski (takiej, abyś swobodnie mogła w niej usiąść). Gdy temperatura naparu obniży się do ok. 36°C, usiądź w ziołach. Podczas nasiadówki możesz delikatnie obmywać miejsca intymne ziołowym naparem. Rób nasiadówkę ok. 15 minut.

Reklama

Z szałwii, krwawnika i nagietka

Przy infekcji pochwy. Przygotuj odwar z kory dębu. Czubatą łyżkę zalej szklanką wody i gotuj na małym ogniu przez 5 minut. Odstaw na 10 minut pod przykryciem. Następnie przecedź i wlej do dużej miski albo do wanny z niewielką ilością ciepłej wody. Usiądź w wodzie na ok. 15 minut. Nasiadówkę rób 2-3 razy dziennie, koniecznie po każdym wypróżnieniu.

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy