Reklama

Reklama

Za bólem stawów mogą kryć się pasożyty!

Możesz być leczona latami na reumatyzm, a czasami wystarczy wyeliminować pasożyty.

Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy,  że wiele problemów ze zdrowiem, z którymi stykamy się na co dzień - bóle głowy, przeziębienia,  a nawet kłopoty ze stawami - spowodowane są przez pasożyty, czyli organizmy żyjące kosztem innych. Zabierają to, co jest nam najbardziej potrzebne, a w zamian wydzielają szkodliwe toksyny.

Statystyki wskazują, że ok. 90 proc.mieszkańców naszego globu ma pasożyty. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że to nie tylko owsiki, tasiemce i glisty. To także grzyby, pierwotniaki, bakterie i wirusy.  Większość z nich lokuje się w jelitach, ale pojawiają się też w mięśniach, stawach, wątrobie, a nawet oczach. Do organizmu dostają się różnymi drogami, najczęściej z jedzeniem, np. z brudnymi owocami, warzywami, nieprzegotowaną wodą.

Reklama

Pasożyty żywią się cukrem i wszystkim, co nasz organizm zamienia na cukier. Dlatego, gdy w  twojej diecie jest go dużo, tak samo zresztą jak węglowodanów rafinowanych, wtedy tworzy się  śluz - idealne siedlisko dla grzybów,  bakterii i pasożytów.

Chcesz się pozbyć pasożytów?

Wyłącz cukier  z diety i wprowadź imbir, czosnek, pomidory, kapustę kiszoną, pestki dyni, oregano, a najlepiej olejek  z niego oraz goździki. Ponoć sprawdzają się też zioła. Przeciwpasożytnicze działanie mają np. piołun, krwawnik i wrotycz. Niezbędna jest też kuracja odkwaszająca organizm. Gdy podejrzewasz u siebie obecność pasożytów, koniecznie udaj się do  lekarza. Leczenie farmakologiczne trwa co najmniej kilka tygodni.          

Jak wyryć intruza w organizmie?

Podstawowe badanie to analiza kału. Metoda serologiczna polega na stwierdzeniu we krwi pacjenta obecności przeciwciał na toksyny pasożytów, ale sprawdza się głównie w późniejszym stadium zarażenia. Uwaga, tak zwane mikroskopowe badanie żywej kropli krwi to oszustwo, bo  w ten sposób nie można wykryć pasożytów. Do takiego badania oferowane są specjalne preparaty lub zioła, które oczywiście odpowiednio drogo kosztują.

IK

 

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy