Reklama

Wellaflex: Technologia Flex Active

Lakier do włosów jest najczęściej stosowanym kosmetykiem w codziennej stylizacji włosów. Badania przeprowadzone przez ekspertów marki Wella wykazały, że 39% kobiet, które stosują produkty do stylizacji, oczekuje od nich mocnego utrwalenia i objętości, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu fryzury.

Większość lakierów mocno utrwala, niestety jednocześnie sklejając i nadmiernie obciążając włosy. Dlatego inspirując się oczekiwaniami kobiet eksperci Wella stworzyli nową generację lakierów Wellaflex. Ostaatnie lata badań pozwoliły im na opracowanie innowacyjnej i rewolucyjnej w obszarze aplikacji produktu technologii - Felx  Active, która pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego, elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia aż do 24 godzin.

Technologia Flex Active - do 30 proc. mniejsze kropelki Sekret nowych lakierów z technologią Flex Active polega na udoskonalonym sposobie ich aplikacji za sprawą nowego dyfuzora, który zapewnia do 30% mniejsze kropelki w porównaniu z poprzednią formułą. Dzięki temu:

Reklama

- nowy lakier równomiernie rozprowadza się na włosach i z łatwością wnika w głąb fryzury, co sprawia, że znacznie lepiej zachowuje ona swoją elastyczną i naturalną formę, jednocześnie pozostając dobrze utrwaloną aż do 24 godzin;

- włosy szybciej schną i nie sklejają się oraz nie zostają nadmiernie obciążone, co pomaga zachować naturalny wygląd fryzury i miękkość włosów, a w razie potrzeby z łatwością je rozczesać. 13,99 zł

Cena: 13,99 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy