Reklama

Aktualne top 5 seriali na Netflixie. Sprawdź, co oglądają Polacy

Finał wielkiego hitu, a także polska produkcja. To Polacy oglądają obecnie na Netflixie. Jeśli nie masz pomysłu, co obejrzeć, dobrym pomysłem jest sprawdzenie aktualnej listy najpopularniejszych produkcji w serwisie. Zobacz, co znajduje się w zestawieniu w tym tygodniu.

Najpopularniejsze na Netflixie - "Sex Education"

Pierwsze miejsce w zestawieniu nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Zaledwie kilka dni po premierze awansował na nie czwarty sezon, a zarazem wielki finał hitu Netflixa "Sex Education". Serial zyskał rzeszę fanów na całym świecie - widzowie pokochali go za bezpośrednie podejście do tematu seksu, dobry humor czy oryginalne przedstawienie świata nastolatków. Teraz poznaliśmy zakończenie historii ulubionych bohaterów.

Czytaj także: Drugi sezon "Wednesday" dopiero w połowie przyszłego roku? Są pierwsze przecieki

Reklama

Najpopularniejsze na Netflixie - "Ukochane dziecko"

Wysoką pozycję od jakiegoś czasu zajmuje również "Ukochane dziecko". To niemiecki kryminał opowiadający o dziewczynce, której udaje się uciec od swojego oprawcy. Czekają na nią rodzice, poszukujący swojej córki od 13 lat. Dopiero wtedy wychodzi na jaw koszmar, przez jaki musiało przejść dziecko.

Najpopularniejsze na Netflixie - "Infamia"

Najniższe miejsce na podium należy do polskiej produkcji, która szybko stała się hitem. "Infamia" opowiada historię nastoletniej Romki, która wraz z rodziną wraca do Polski po wielu latach spędzonych w Wielkiej Brytanii. Po powrocie dziewczyna musi znaleźć balans między nowoczesnym życiem a tradycyjnymi zasadami.

Najpopularniejsze na Netflixie - "Ciało w ogniu"

Na liście aktualnie najpopularniejszych seriali platformy znalazł się także inny kryminał, tym razem hiszpańskie "Ciało w ogniu". Znalezione zwłoki policjanta poruszają opinię publiczną. W sprawę zamieszana jest dziewczyna ofiary oraz jej były chłopak. Jedną z głównych ról gra Ursula Corbero, znana z "Domu z papieru".

Najpopularniejsze na Netflixie - "Pacyfik"

Ranking top 5 zamyka "Pacyfik", czyli produkcja oryginalna HBO. To już kolejny serial, który osiąg sukces na konkurencyjnej platformie. Opowiada o prawdziwej historii amerykańskich żołnierzy walczących z Japończykami. Akcja dzieje się podczas II wojny światowej.

Zobacz również: Wrześniowe nowości w ofercie Netflixa. Aż dwie polskie premiery

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy