Reklama

Weekend na Netflixie. Polska nowość i kolejny sezon serialu medycznego

Polska nowość i kolejny sezon serialu medycznego. Na tym jednak nie kończy się weekendowa lista do obejrzenia na Netflixie. Platforma jak zwykle przygotowała ciekawą ofertę dla swoich subskrybentów. Sprawdź, co pojawiło się w poprzednich dniach i wybierz coś dla siebie.

Netflix na weekend - "The Good Doctor"

Kilka dni temu swoją premierę na Netflixie miał szósty już sezon "The Good Doctor". To popularny serial medyczny opowiadający o pracy i życiu grupy znakomitych lekarzy. Głównym bohaterem jest genialny Shaun, który jest w spektrum autyzmu oraz ma zespół Sawanta. Ponownie będzie musiał zmierzyć się z problemami w sferze zawodowej oraz prywatnej.

Netflix na weekend - "Piep*zyć Mickiewicza"

W tym tygodniu w serwisie pojawiła się także polska produkcja, która niedawno gościła w kinach - "Piep*zyć Mickiewicza". Film opowiada o mężczyźnie, który po utracie pracy na uczelni znajduje posadę w liceum jako nauczyciel języka polskiego. Trafia jednak na najgorszą klasę. W roli głównej występuje znakomity aktor, Dawid Ogrodnik.

Reklama

Netflix na weekend - "Mocny temat"

Kolejny film i kolejna gwiazdorska obsada - tym razem prostu z Hollywood, na czele ze świetną Gillian Anderson. "Mocny temat" to historia oparta na faktach. Przedstawia kulisy wywiadu udzielonego przez brytyjskiego księcia Andrzeja (w tej roli Rufus Sewell) dziennikarce BBC, który wstrząsnął opinią publiczną.

Netflix na weekend - "Problem trzech ciał"

Warto również nadrobić najchętniej oglądany obecnie serial na platformie, czyli "Problem trzech ciał". To produkcja z gatunku science fiction opowiadająca o pięciu przyjaciołach-naukowcach, którzy dokonują różnych przełomowych odkryć. Niestety jedno z nich niesie ze sobą śmiertelne zagrożenie. Serial jest oparty na książce Cixin Lui o tym samym tytule. 

Zobacz również: Netflix na kwiecień. Co platforma przygotowała na najbliższy miesiąc?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama