Reklama

Weekend na Netflixie. Zakończenie wielkiego hitu i popularny dokument

Zakończenie wielkiego hitu i popularny dokument. Na tym jednak nie kończy się weekendowa lista hitów na Netflixie. Platforma jak zwykle przygotowała ciekawą ofertę dla swoich subskrybentów. Sprawdź, co pojawiło się w poprzednich dniach i wybierz coś dla siebie.

Weekend na Netflixie - "Sex Education"

21 września miała miejsce premiera czwartego sezonu, czyli wielkiego finału "Sex Education". Serial zyskał rzeszę fanów na całym świecie - widzowie pokochali go za bezpośrednie podejście do tematu seksu, dobry humor czy oryginalne przedstawienie świata nastolatków. Teraz poznamy zakończenie historii ulubionych bohaterów.

Czytaj także: Wrześniowe nowości w ofercie Netflixa. Aż dwie polskie premiery

Reklama

Weekend na Netflixie - "Infamia"

Polecamy waszej uwadze także polską produkcję, która szybko stała się hitem i od kilku dni znajduje się na liście najchętniej oglądanych seriali Netflixa. "Infamia" zadebiutowała 6 września i opowiada historię nastoletniej Romki, która wraz z rodziną wraca do Polski po wielu latach spędzonych w Wielkiej Brytanii. Po powrocie dziewczyna musi znaleźć balans między nowoczesnym życiem a tradycyjnymi zasadami.

Weekend na Netflixie - "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie"

Od czwartku na platformie można oglądać również "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie". To dokument opowiadający o słynnym polskim wokaliście, który zmarł ponad dwa lata temu. Film powstał jednak jeszcze za jego życia. Przedstawia najważniejsze momenty jego kariery, zarówno wzloty, jak i upadki.

Weekend na Netflixie - "Miłość jest ślepa"

Z kolei dzień później w serwisie obejrzymy piąty sezon programu "Miłość jest ślepa". Reality show to eksperyment społeczny, który przypomina "Ślub od pierwszego wejrzenia" - z tą różnicą, że tutaj pary nieznajomych "jedynie" się zaręczają, a dopiero później decydują, czy chcą również się pobrać. Powstało już kilka edycji w różnych krajach.

Zobacz również: Co warto obejrzeć na Apple TV+? Serwis stawia na seriale oryginalne

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy