Reklama

Reklama

Agata Buzek już nie jest blondynką. Metamorfoza roku!

Agata Buzek od lat była wierna swojemu wizerunkowi. Długie blond włosy z przedziałkiem na boku były znakiem rozpoznawczym aktorki. Zmiany często zachodziły na planie lub w teatrze. Triki charakteryzatorki niejednokrotnie zaskoczyły fanów Agaty Buzek. Jednak tym razem aktorka wpadła w ręce stylisty. Zmiana od stóp do czubka głowy zachwyciła publiczność. Fryzura zaskoczyła najbardziej. Sami spójrzcie!

Agata Buzek ma modną fryzurę. Cięcie na pazia wraca do łask

Agata Buzek pojawiła się na ściance zupełnie odmieniona. Spójrzcie tylko na to zdjęcie. Fryzura na pazia przykuła uwagę podczas Orłów, czyli rozdania Polskich Nagród Filmowych.

Na tle innych aktorek Agata Buzek wyglądała zjawiskowo. Zafarbowane na odcień rudości włosy i ciężkie cięcie odmieniły twarz aktorki pochodzącej ze Śląska.

Trzeba przyznać, że aktorka ma idealnie dobraną fryzurę. 

Cięcie na pazia jest zalecane osobom, które mają długą szyję i twarz o kształcie owalu lub trójkąta.

Agata Buzek odsłoniła nogi? Dzwony na upalne dni. Te spodnie podbijają serca blogerek

Styliści zadbali o to, aby z kolorem włosów perfekcyjnie współgrała kreacja aktorki. Na ten wieczór Agata Buzek wybrała kolor soczystej pomarańczy jako kolor dominujący. 

Reklama

Spodnie dzwony z prześwitującej tkaniny okazały się strzałem w dziesiątkę. Idealnie podkreśliły długie nogi aktorki. Złote dodatki idealnie pasują do całości. Ten kolorystyczny duet można wykorzystać, tworząc letnie outfity.

*** To może cię zainteresować ***

Agata Buzek zaskoczyła fanów

Katarzyna Cichopek dumna z córki. Długo ją ukrywała

Dorota Gawryluk szczerze o macierzyństwie. Co powiedziała gwiazda Polsatu?


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy