Reklama

Reklama

Agata Rubik w obłędnej stylizacji. Już nosi najmodniejszą sukienkę!

Agata Rubik spędziła uroczy wieczór w towarzystwie znajomych z show-biznesu. Na pokazie najnowszej kolekcji meksykańskiego projektanta Rodrigo De La Garza celebrytka pojawiła się w towarzystwie męża Piotra Rubika. Para wyśmienicie bawiła się tego wieczoru. Co na event włożyła Agata Rubik?

Agata Rubik do tej pory chowała się za plecami męża. Jednak ostatnio wiele zmieniło się w życiu mamy dwóch pięknych córek. Para otworzyła się na fanów. W mediach społecznościowych państwo Rubik publikują filmiki, na których cała rodzina tańczy wymyślone przez siebie układy do popularnych utworów. Nie brakuje też kompozycji samego mistrza Rubika. 

Widać, że w domowych pieleszach rodzina czuje się najlepiej. Konto na Tik Toku zyskało popularność podczas pandemii i okazało się, że popularne małżeństwo nie zamierza rezygnować z aktywności na nim. Zabawne jest to, że występująca często w dresach Agata Rubik jest porównywana do swoich córek... Trzeba przyznać, że bez makijażu wygląda jak nastolatka! Sami oceńcie.

Reklama

Na pokazie najnowszej kolekcji Rodrigo De La Garza, która odbyła się w Warszawie, Agata Rubik przykuła wzrok. Przede wszystkim na pierwszy plan wybiła się nowa fryzura żony Piotra Rubika. Już nie skandynawski blond... a bronde! To najmodniejsza koloryzacja ostatnich miesięcy. Bronde to nic innego jak połączenie blondu z brązem i zabawa odcieniami. 

Poza fryzurą Agata Rubik zadała szyku kreacją, którą wybrała na ten wieczór. Butelkowa mini. Sukienka z marszczeniami to hit tego sezonu. Zdziwienie budzą buty, które wybrała na wieczór Agata Rubik. Delikatne klapki na obcasie... Tu można było postawić na inną formę, bo lato już za nami... Szpilki lub botki wyglądałyby zdecydowanie lepiej. Jednak całość i tak wzbudziła zachwyt. Poza tym przez cały wieczór Agata Rubik doskonale się bawiła i o to chodzi, aby uśmiech nie znikał z twarzy!

Zobacz także:

Pierwszy raz... Agata Rubik wyznaje słodką tajemnicę!

Agata Rubik na zdjęciach ze studniówki! Bogini


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy