Reklama

Anna Popek odsłoniła nogi, a fani nie potrafili przejść obojętnie. "Znakomite zdjęcie"

Anna Popek korzysta ze słonecznej pogody i stawia na letnie stylizacje. Tym razem wybrała krótką sukienkę, która dokładnie wyeksponowała jej nogi. Zdjęcie, na którym dziennikarka pozuje, pijąc kawę, zachwyciło internautów. Jak zwykle miłe słowa przeważyły w komentarzach.

Anna Popek zachwyciła zdjęciem. Odniosła się do Dnia Kawy

Anna Popek aktywnie działa w mediach społecznościowych. Dzieli się nie tylko zdjęciami ukazującymi jej codzienność, ale także przemyśleniami. Tym razem dziennikarka postanowiła odnieść się do uwielbianego przez wielu napoju. 29 września wypadał Dzień Kawy. "Jest jednym z najpopularniejszych napojów od 1200 lat. Stymuluje nasz organizm, pobudza, dodaje wigoru - zwłaszcza o poranku. Ma działanie antyoksydacyjne, reguluje gospodarkę cukrową, ma działanie neuroprotekcyjne, czyli chroni układ neurologiczny" - podkreśliła. 

Zobacz także: Katarzyna Zdanowicz w eleganckiej stylizacji. Zadała szyku na premierze filmu

Reklama

Dziennikarka na instagramowym profilu zebrała spore grono fanów, a więc nic dziwnego, że regularnie publikuje nowe posty. "Poza tym ma wspaniałe działanie towarzyskie. Od jednej «małej czarnej» zaczynają się czasem wielkie przyjaźnie, a nawet miłości. Pierwszą kawiarnię na kontynencie europejskim, w Wiedniu założył Polak Jerzy Kulczycki. Było to po Wiktorii Wiedeńskiej" - dodała pod zdjęciem z przerwy na kawę. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zachwyca w jesiennej stylizacji. Wszyscy patrzą na buty

Anna Popek wyeksponowała nogi w krótkiej sukience

Anna Popek dokładnie dobiera stylizacje. Kieruje się nie tylko okazją, ale także obowiązującymi trendami. Chętnie wybiera outfity, które podkreślają jej figurę. Poza tym nie boi się intensywnych kolorów oraz wzorów. Do tego niemal zawsze wybiera buty na obcasie, które jeszcze bardziej wysmuklają nogi. 

Tym razem Anna Popek postawiła na krótką, zwiewną, czarną sukienkę odznaczającą się białym wzorem. Dziennikarka zapozowała, pijąc kawę, a na pierwszy plan wysunęła nogi. 

Zobacz także: Maria Dębska w minimalistycznej stylizacji. Postawiła na biel i czerń

Kadr z kawiarni zdecydowanie przypadł do gustu internautom, którzy nie szczędzili miłych słów. Jak zwykle zasypali Annę Popek komplementami. "Znakomite zdjęcie", "Pięknie pani wygląda" - czytamy na Instagramie. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy