Reklama

Bartłomiej Wróblewski. Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak złamała tę zasadę i opowiedziała o niedawnym kryzysie w małżeństwie. Jej mąż również raczej stroni od mediów. Kim jest Bartłomiej Wróblewski?

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski są małżeństwem od 13 lat. W 2014 roku kobieta urodziła ich syna, Jana Franciszka. Para rzadko bywa razem na salonach, pozuje do zdjęć czy udziela wspólnych wywiadów.

Małgorzata Kożuchowska o mężu

Aktorka ostatnio zrobiła mały wyjątek i opowiedziała o tym, jak w kryzysowych chwilach zwraca się do Boga, w którego wierzy. Jak podkreśla Kożuchowska, ta relacja i wiara są dla niej w życiu niezwykle istotne.

Bartłomiej Wróblewski. Kim jest?

Bartłomiej Wróblewski był w przeszłości dziennikarzem, pracował m.in. w Wiadomościach TVP. Jednak po zmianach w stacji został zwolniony i założył własną firmę zajmującą się ochroną ważnych państwowych instytucji.

Mąż Kożuchowskiej jest od niej 9 lat młodszy. Poznali się podczas pogrzebu Jana Pawła II w 2005 roku. Wówczas Wróblewski jeszcze studiował, a kobieta już była znaną aktorką. Mężczyzna od razu zwrócił na nią uwagę i po pewnym czasie zostali parą.

W 2008 roku pobrali się i od tego czasu wydają się tworzyć zgrany duet, który jednak unika rozgłosu medialnego. W międzyczasie urodził im się syn, dziś 7-letni i jego także trzymają z dala od paparazzi.

Czytaj więcej:

Małgorzata Kożuchowska po metamorfozie. Wygląda jak gejsza!

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w bikini! Trudno uwierzyć, że ma 50 lat

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy