Reklama

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę. Zmiana na plus?

Blanka Lipińska poinformowała fanów, że jej ostatnia wizyta u fryzjera skutkowała małą metamorfozą. Pisarka i influencerka pochwaliła się zmianą wyglądu i "pięknym kształtem czaszki". Zmiana na plus?

Blanka Lipińska, polska autorka powieści erotycznych i influencerka znana jest z zamiłowania do oryginalnych stylizacji i ciekawych fryzur. Pod koniec października pojawiła się na pokazie kolekcji marki Pinko i zachwyciła w czarnym, długim zestawie, na który narzuciła świetnie skrojony płaszcz. 

Blanka zaskoczyła także odważną fryzurą - na czubku głowy zaplotła dwa różki, które w latach 90. z powodzeniem lansowała np. Gwen Stefani. 

Wiosną tego roku głośno było o innej fryzurze gwiazdy. Pisarka pojawiła się na premierze filmu "365 dni: Ten dzień" w gładko zaczesanym do góry koku, który jednak wzbudził dość skrajne opinie, część fanów skrytykowała także makijaż gwiazdy. 

Choć Blanka Lipińska lubi zaskoczyć odważną stylizacją lub fryzurą, to raczej nie eksperymentuje z długością i kolorem włosów. Od wielu lat jest fanką luźnych fali w odcieniu blond i trzeba przyznać, że w tym uczesaniu jest jej bardzo do twarzy. Ostatnio jednak postanowiła coś zmienić!

Reklama

Zobacz również: Agnieszka Kotońska pokazała nową twarz. Pomógł lekarz?

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę! Korzystna zmiana?

Blanka Lipińska pochwaliła się fanom swoją małą metamorfozą. Gdy gwiazda poinformowała wielbicieli, że planuje zmienić coś w swoim wyglądzie, ci spodziewali się spektakularnej zmiany. Jak się jednak okazało, nie są one w naturze Blanki:

- spytała fanów, chwaląc się nową grzywką. 

Gwiazdę w nowej fryzurze możecie zobaczyć także na wrzucanych przez nią regularnie instastories. Pasuje jej takie cięcie?

Zobacz również:

Katarzyna Figura całkowicie odmieniona. Co się stało z aktorką? Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | fryzury gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama