Reklama

Camilla w zielonej sukni w grochy. To idealny wybór na lato dla kobiet 50 plus

Królowa Camilla jest obecnie bacznie obserwowana przez media. Kobieta pojawia się na wielu oficjalnych wydarzeniach jako królowa małżonka. Tym razem przybyła na garden party i zachwyciła kreacją. Wybrała zieloną szmizjerkę w grochy. To świetny wybór na lato dla dojrzałych kobiet.

Minął już ponad miesiąc, odkąd Camilla pełni rolę królowej małżonki i zasiada na brytyjskim tronie. To z kolei wiążę się z licznymi obowiązkami reprezentacyjnymi i bywaniem na różnego rodzaju oficjalnych wydarzeniach. 

Camilla w zielonej sukience w grochy

Tym razem monarchini pojawiła się na garden party z okazji obchodów 30. rocznicy powstania organizacji Bees for Development. Fundacja działa na rzecz łagodzenia skutków ubóstwa poprzez pszczelarstwo. Camilla spotkała się z producentami miodu czy artystami.

Camilla wybrała na wyjście wygodną i przewiewną szmizjerkę. Sukienka była w odcieniu oliwkowej zieleni w średniej wielkości grochy. Królowa prezentowała się w niej niezwykle elegancko, a przy okazji zwiewna kreacja odjęła jej kilka lat.

Reklama

Czytaj także: Królowa Camilla zbyt mocno inspiruje się księżną Kate? Co za podobieństwo

Taka stylizacja to idealny wybór na lato dla kobiet po 50-tce. Szmizjerki to komfortowe w noszeniu fasony, z kolei grochy sprawiają, że wyglądamy młodziej i bardziej dziewczęco. Również zieleń jest odpowiednim kolorem dla dojrzałych pań, a dodatkowo modnym.

Poprzednia kreacja królowej wzbudziła sensację

Ostatnia kreacja Camilli wzbudziła pewne kontrowersje. Na otwarcie festiwalu literackiego monarchini postawiła na kombinezon w kobaltowym kolorze. Eksperci wskazywali, że to nie był to zbyt trafiony wybór, a lepiej sprawdzają się sukienki.

Dodatkowo, królowa złamała protokół królewski podczas przywitania z gośćmi. Serdecznie ucałowała w policzek m.in. aktorkę Judi Dench, z którą także swobodnie rozmawiała w trakcie wydarzenia. Pisaliśmy o tym w artykule: Strój królowej Camilli wzbudził mieszane uczucia. Złamała protokół?

Zobacz również: Kontrowersje wokół koronacji wciąż wypływają. Księżna Kate zrobiła na złość Camilli?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camilla Parker Bowles
Reklama
Reklama
Reklama