Reklama

Reklama

Co za nowina z brytyjskiego dworu! Rodzina królewska wkrótce się powiększy

Brytyjska rodzina królewska już wkrótce się powiększy! Księżniczka Eugenia, córka księcia Andrzeja, przekazała radosną nowinę – wraz z mężem spodziewa się drugiego dziecka. Para doczekała się już dwuletniego synka Augusta.

Problemy w brytyjskiej rodzinie królewskiej

W brytyjskiej rodzinie królewskiej ostatnio brakowało pozytywnych wiadomości. Po śmierci królowej Elżbiety II wydało się, że wszyscy mogą się zjednoczyć, jednak szybko powróciły problemy związane z księciem Harrym. Najpierw wraz z żoną wystąpił w filmie dokumentalnym na Neflixie, a niedawno miała miejsce premiera jego książki, w której wyjawił kilka tajemnic dworu, a media oszalały na tym punkcie.

Członkowie rodziny starają się żyć normalnie i skupiać się na swoich obowiązkach. Dużo uwagi poświęcają również dzieciom. Ostatnio księżna Kate wypowiadała się z czułością o swoich pociechach, a nawet wyjawiła największą pasję Louisa. Pisaliśmy o tym w artykule: Zaskakujące słowa księżnej Kate. Zdradziła, za czym szaleje jej synek.

Reklama

Księżniczka Eugenia spodziewa się drugiego dziecka

Teraz księżniczka Eugenia przekazała szczęśliwą informację. Okazuje się, że jest w drugiej ciąży! Kobieta ogłosiła nowinę na Instagramie, dodając urocze zdjęcie, na którym jej synek całuje ją w brzuch. "Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że nasza rodzina powiększy się tego lata" - napisała członkini rodziny królewskiej.

Czytaj także: Harry zaprzecza, jakoby miał oskarżać rodzinę królewską o rasizm. Wini media

Eugenia w 2018 roku wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka, potomka brytyjskiej rodziny baronetów. Mężczyzna oświadczył się jej kilka miesięcy wcześniej podczas wakacji w Nikaragui. Z kolei niecałe trzy lata później urodziła ich synka, któremu rodzice dali imiona August Filip Hawke.

Najbliższa rodzina księżniczki Eugenii

Jest córką księcia Andrzeja, syna niedawno zmarłej królowej Elżbiety i księcia Filipa, oraz księżnej Sary. Jej starszą siostrą jest księżniczka Beatrycze. Eugenia znajduje się w tej chwili na 11. miejscu w kolejce do brytyjskiego tronu. Zaraz za nią w linii sukcesji plasuje się jej syn, a młodsze dziecko "wskoczy" za niego.

Ojciec księżniczki Eugenii w zeszłym roku stał się obiektem medialnego zainteresowania po tym, jak został oskarżony o napaść seksualną. Książę Andrzej wprawdzie nie przyznał się do winy, jednak postanowił zrezygnować z królewskich tytułów.

Zobacz również: Niepokojące wieści o księżnej Kate. Eksperci zwrócili uwagę na strój

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy