Reklama

Córka Cindy Crawford ma już 20 lat. Ładniejsza od matki?

Kaia Gerber, jedna z najpopularniejszych modelek młodego pokolenia, a prywatnie córka samej Cindy Crawford skończy jesienią tego roku 21 lat! Choć można odnieść wrażenie, że jest zaledwie na początku swojej zawodowej drogi, to sukcesów mogłaby pozazdrościć jej niejedna starsza modelka. Co ciekawe, część fanów sądzi, że uczeń przerósł mistrza i Kaia jest piękniejsza nawet od swojej słynnej mamy!

Kaia Gerber urodziła się 3 września 2001 roku w Los Angeles, jako córka topmodelki Cindy Crawford i biznesmena Rande Gerbera. Karierę modelki rozpoczęła wcześnie, bo już w wieku 10 lat, występując w kampanii reklamowej dla młodzieżowej linii ubrań Young Versace. W późniejszych latach brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów, jak "Vogue", "Elle" czy "Glamour", a w 2017 roku zadebiutowała na wybiegu dla Calvina Kleina. 

W ostatnich latach Kaia Gerber pojawiała się regularnie na wybiegu, chodząc dla takich gigantów mody jak Marc Jacobs, Prada, Chanel, Versace czy Moschino i cyklicznie gościła na najważniejszych okładkach świata, z wieloma wydaniami "Vogue'a" na czele. W 2018 roku została wybrana modelką roku. 

Zobacz również: Carla Bruni i Nicolaz Sarkozy miziają się na jachcie. Wielka namiętność trwa?

Reklama

Kaia Gerber ma już 20 lat! Piękniejsza od sławnej mamy?

Kaia Gerber regularnie działa także na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 8,2 miliona fanów. Córka Cindy Crawford regularnie dzieli się z nimi migawkami ze swojego życia, wrzuca efekty sesji zdjęciowych i reklamowych spotów, a co jakiś czas przypomina kultowe zdjęcia swojej mamy, do której, według części fanów jest łudząco podobna!

Cindy Crawford rozpoczęła karierę pod koniec lat 80., a już kilka lat później dołączyła do tzw. wielkiej szóstki - grupy najpopularniejszych modelek lat 90., którą tworzyły obok niej Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Christy Turlington, Linda Ewangelista i Stephanie Seymour. 

Cindy Crawford brała udział w nieskończonych kampaniach i pokazach mody, występowała w teledyskach, prowadziła własny program, a nawet próbowała swoich sił jako aktorka.

Sporą popularnością cieszyło się w latach 90. także życie prywatne modelki. Cindy spotykała się m.in. z Richardem Gere'em, Johnem F. Kennedym Jr., czy Valem Kilmerem. W 1998 roku poślubiła przedsiębiorcę i byłego modela Rande’ego Gerbera, z którym ma dwoje dzieci: syna Presleya Walkera i uwielbianą przez projektantów Kaię. 

Cindy mocno trzyma kciuki za swoją córkę i jest dumna z jej osiągnięć. Myślicie, że Kaia faktycznie osiągnie więcej, niż jej słynna mama? 

Zobacz również: 

Elsa Hosk pozuje w prześwitującym kostiumie. Ale sylwetka! Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cindy Crawford | Kaia Gerber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama