Reklama

Reklama

Córka Claudii Schiffer to skóra zdjęta z matki? Tak dziś wygląda!

Claudia Schiffer, jedna z najpopularniejszych topmodelek na świecie i ikona lat 90. jest prywatnie szczęśliwą mamą trójki dzieci - syna Caspara Matthew (2003) oraz córek Clementine (2004) i Cosimy (2010). Największe zainteresowanie budzi średnia pociecha gwiazdy - 17 letnia dziś Clementine, która według części fanów Claudii, jest do niej bardzo podobna!

Claudia Schiffer to jedna z najsłynniejszych topmodelek na świecie i członkini słynnej "wielkiej szóstki", którą tworzyła wraz z Naomi Campbell, Christy Turlington, Lindą Ewangelistą, Cindy Crawford i Stephanie Seymour. Karierę rozpoczęła w 1987 roku i już jako 17- latka wyjechała do Paryża, a jej twarz zaczęła się pojawiać na okładkach takich magazynów jak "Elle", "Vogue", "Cosmpopolitan" czy "People". W latach 90. zadebiutowała także na wybiegu i chodziła dla takich gigantow jak Chanel, Versace czy Dior, regularnie pojawiała się także w spotach reklamowych. 

Reklama

Sporym zainteresowaniem cieszyło się także życie prywatne modelki. Claudia Schiffer spotykała się bowiem z takimi sławami jak Richie Sambora, książę Albert z Monako, Peter Gabriel czy iluzjonista David Copperfield. Ostatecznie jednak w 2002 roku wyszła za mąż za reżysera i producenta Matthew Vaughna, z którym ma trójkę dzieci. 

Zobacz również: Córka Cindy Crawford ma już 20 lat! Ładniejsza od matki?

Córka Claudii Schiffer to jej mała kopia? Oto, jak dziś wygląda!

Claudia Schiffer mocno chroni swoją prywatność i rzadko obnosi się ze swoim życiem rodzinnym. Dotyczy to także jej dzieci, które trzymają się z dala od show biznesu czy mediów społecznościowych. Kilka miesięcy temu modelka zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojej córki, Clementine. 

W listopadzie 2021 roku Claudia Schiffer zamieściła na Instagramie zdjęcie swojej nastoletniej córki i napisała:

Na fotce widać, pozującą na tle ściany pełnej zdjęć, nastolatkę z długimi blond włosami - według części fanów do złudzenia przypominającą Claudię!

- "Chcę tylko powiedzieć, że wygląda jak ktoś, kto wygląda jak młoda Claudia Schiffer", "Całkiem jak mama", "Urocza jak mama", "Piękna" - komentowali.

Faktycznie, widzicie podobieństwo? 

Zobacz również:

Elsa Hosk w prześwitującym kostiumie. Ale ciało! Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Claudia Schiffer | Monika Pietrasińska | modelki z lat 90.

Reklama

Reklama

Reklama