Reklama

Jane Fonda wsparła Polki w "Vogue". Tak aktorka zmieniała się przez lata!

Jane Fonda jest jedną z najpopularniejszych aktorek świata. Od dekad cieszy się świetną reputacją w show-biznesie i jest rozchwytywana przez najwybitniejszych współczesnych reżyserów. Sprawy społeczne nie są jej obce, a niedawno poparła Polki w walce o prawo do antykoncepcji.

Jane Fonda na przełomie lat 60. i 70. była powszechnie uważana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek. Pomimo upływu czasu 83-letnia dziś gwiazda wciąż jest w świetnej formie. 

Zachwyca tym, jak na ekranie z wiarygodnością wciela się w różnorodne bohaterki, a jej forma po osiemdziesiątce jest wprost niewiarygodna. To kobieta z wielką klasą, która jednak nie zapomina wykorzystywać swojej pozycji w show-biznesie również po to, aby mówić o sprawach ważnych i trudnych z perspektywy społeczeństwa. 

Jane Fonda wsparła Polki w "Vogue" w kwestii dostępu do antykoncepcji

Przy okazji ostatniej wypowiedzi dla polskiej edycji magazynu "Vogue" artystka poruszyła temat praw kobiet do antykoncepcji w różnych krajach. Wstawiła się szczególnie za kobietami w Polsce.

Reklama

Jane Fonda postanowiła wesprzeć Polki, ponieważ Polska pod względem dostępu do antykoncepcji jest na ostatnim miejscu w Europie. 

Nasz kraj wyprzedza nawet Białoruś, gdzie 44,4 proc. kobiet może z niej skorzystać, jak wynika z danych European Contraception Policy Atlas.

Jane Fonda na w młodości kusiła, a dziś wciąż ma klasę. Tak zmieniała się przez lata!

Jak widać, Jane Fonda nie jest obojętna wobec problemów kobiet w innych częściach świata. Znana hollywoodzka aktorka w młodości była prawdziwą seksbombą. 

Spójrzcie tylko, jak zmieniała się przez lata! 

Prawda, że jej zdjęcia z przeszłości robią wrażenie? 

Czytaj również: 

Szykuje się towarzyski skandal. Żona Englerta cała w strachu

Dzień Chłopaka 2021. Tak świętują go polskie gwiazdy

Zodiak a wakacje. Co gwiazdy mówią o twoim sposobie podróżowania? 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jane Fonda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy