Reklama

Joanna Koroniewska na pokazie mody. Postawiła na koronkową sukienkę

Na pokazie najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski pojawiło się wiele polskich gwiazd. Wśród nich była m.in. Joanna Koroniewska. Aktorka zachwyciła swoją stylizacją - postawiła na czarną, koronkową sukienkę, która odsłoniła jej długie nogi. Zobacz, jak wyglądała.

23 października w Muzeum Narodowym w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski. Na wydarzenie przybyło wiele polskich gwiazd m.in. Maria Dębska, Paulina Krupińska czy Sandra Kubicka.

Joanna Koroniewska w koronkowej sukience

Event swoją obecnością zaszczyciła również Joanna Koroniewska. Gwiazda niezbyt często uczęszcza na tego typu wydarzenia, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Przy okazji zachwyciła swoją stylizacją. 

Czytaj także: Joanna Koroniewska odpowiada na docinki internautów. „Suchar pozdrawia z wakacji"

Reklama

Na pokaz aktorka wybrała piękną, czarną sukienkę z koronkowego materiału. Kreacja z długimi rękawami, ciekawym wycięciem na jednym ramieniu oraz o długości mini odsłoniła szczupłe, długie nogi Koroniewskiej.

Stylizację Koroniewska uzupełniła czarnymi sandałkami na obcasie i małą torebką do ręki w tym samym kolorze. Swoje blond włosy gwiazda rozpuściła, postawiła także na subtelny makijaż, a na jej twarzy gościł promienny uśmiech.

Joanna Koroniewska - życie zawodowe i prywatne

Joanna Koroniewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Małgosi Mostowiak, najmłodszej z rodzeństwa, w serialu "M jak miłość". Po latach gwiazda zdecydowała się jednak odejść z produkcji.

Aktorka od jakiegoś czasu poświęca się głównie rodzinie i aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych. Jej mężem jest popularny prezenter telewizyjny Maciej Dowbor. Koroniewska wychowuje z nim dwie córki - 14-letnią Janinę i 5-letnią Helenę. 

Zobacz również: Joanna Koroniewska-Dowbor szczerze o kompleksach

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska
Reklama
Reklama
Reklama