Reklama

Joanna Racewicz o świętach: "Mój świat da radę bez śledzi"

Joanna Racewicz podzieliła się z fanami nowym, bożonarodzeniowym wpisem. Mylą się jednak ci, którzy sądzą, że dziennikarkę i prezenterkę ogarnęła już przedświąteczna gorączka - Racewicz nie czuje presji i przyznaje, że jej świat "da radę be śledzi".

Święta za pasem, a do Polski (choć tylko na chwilę) zawitała już zimowa aura. To wszystko sprawiło, że na instagramowych profilach naszych rodzimych gwiazd pojawiły się już pierwsze świąteczne wpisy i fotki. 

Magię świąt poczuła już np. Joanna Racewicz, polska dziennikarka i prezenterka, znana z programów Polsatu, a wcześniej pracy w telewizji polskiej. Kilka dni temu Racewicz pochwaliła się fanom fotką na tle bożonarodzeniowych ozdób i mikołajów, a teraz zaskoczyła nowym, świątecznym wpisem. 

Zobacz również: Joanna Racewicz i jej mąż poznali się w samolocie. Szczęście nie trwało jednak długo 

Joanna Racewicz opiera się presji świąt. Sałatki i śledzia nie będzie?

Joanna Racewicz podzieliła się właśnie z fanami na Instagramie świąteczną fotką. Dziennikarka i prezenterka pozuje na niej na tle świątecznych dekoracji, ubrana w ciepły, szary golf, dżinsy i zimowe kozaki. Pod postem gwiazda napisała: 

Reklama

- napisała. 

Fani natychmiast zareagowali, chwaląc dziennikarkę za podejście do tematu tegorocznych świąt:

- " I bardzo dobrze, ja w ty roku bez prania firanek i czyszczenia okien, na co i po co to robiłam zawsze to nie wiem, nikt na to nie zwraca uwagi", "To jest piękne co Pani napisała dziękuję", "Cudownie, że jest Ktoś taki, który myśli podobnie jak ja Uwielbiam", " Pięknie powiedziane - spokojnych Świat Pani Joanno" - piszą. 

A was ogarnęła już przedświąteczna gorączka? A może też opieracie się presji? 

Zobacz również:

Smutna Wigilia Anny Wendzikowskiej. Bez rodziny i prezentów

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy